داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه شهرستان هامون:
رئیس‌جمهوری در تراز انقلاب اسلامی انتخاب کنیم
کد مطلب: ۷۶۳۶۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۹
خطیب نمازجمعه شهرستان هامون گفت: تبلیغات ریاست‌جمهوری در رسانهٔ ملی در استان‌ها و ستادها را رصد کنید مناظره‌ها را نگاه کنید تا در انتخاب فردی که لیاقت ریاست‌جمهوری را دارد دچار اشتباه نشوید.
رئیس‌جمهوری در تراز انقلاب اسلامی انتخاب کنیم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیم گزمه ضمن سفارش به تقوای الهی بیان کرد: حج از جمله واجبات الهی است که برکات زیادی دارد. یکی از اعمال حج ابراهیمی، مسئلهٔ برائت از مشرکین است که باتوجه‌به مسئلهٔ فلسطین و غزه امسال مهم‌تر شده است. در پیام مقام معظم رهبری به کنگره عظیم حج نیز بیان شد که باید امسال مسئله برائت، فراتر از مکه و سرزمین وحی گسترش یابد.


گزمه در ادامه به جنایت صهیونیست‌ها در اردوگاه النصیرات اشاره کرد و افزود: رژیم صهیونیستی برای آزادکردن تعدادی از اسیران خود با همراهی و کمک آمریکا از طریق اسکله‌ای که به‌ظاهر امدادی بود اقدام کرد که به اهداف خودش نرسید.


خطیب نمازجمعه خاطرنشان کرد: نیروی مقاومت لبنان و شمال فلسطین اشغالی که جنوب لبنان می‌شود با حمله بی‌سابقه به اسرائیل پاسخ دادند. طی دو روز گذشته مناطق وسیعی از اسرائیل را به آتش کشیدند.


وی افزود: اگر جنگ همه‌جانبه‌ای با لبنان شروع شود ایران نظاره‌گر نیست. حزب‌الله نیز اعلام کرده این جنگ؛ جنگ پایانی با اسرائیل خواهد بود و اسرائیل از روی زمین محو خواهد شد.


گزمه در خصوص انتخابات ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: تبلیغات ریاست‌جمهوری در رسانهٔ ملی در استان‌ها و ستادها شکل می‌گیرد رصد کنید مناظره‌ها را نگاه کنید تا در انتخاب فردی که لیاقت ریاست‌جمهوری را دارد دچار اشتباه نشوید و کسی را انتخاب کنیم که بینش سیاسی داشته و به فکر مردم و ملت ایران باشد.


وی افزود: همهٔ ما وظیفه داریم حضور پررنگ و حداکثری در روز انتخابات داشته باشیم. حضور در انتخابات برای کشور ما مهم است و خیلی از شبهات را رفع می‌کند. باید سخنرانی کاندیدها را مردم در رسانه‌ها دنبال کنند و رئیس‌جمهور متدین انقلابی و پیرو رئیس‌جمهور شهید مجتهد را انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: تشکیل جهاد کشاورزی از جمله یادگارهای امام راحل بود که خدماتش بر هیچ‌کس پوشیده نیست. امروز باید با کمک جهاد کشاورزی، مرکز تحقیقات و پژوهشگاه‌های دانشگاهی، رونق و تولید به روستا برگردد. روستاهایی که مرکز تولید بودند امروز وابسته به شهرها شده‌اند باید روستاها از وابستگی به شهر جدا شوند.

گزمه ادامه داد: متأسفانه امروز روستانشینی ضعیف شده است و رغبت به شهرنشینی فراوان شده است رغبت به تولید کم و تبدیل به مصرف‌کننده شده‌ایم باید روستاها را احیا کرد امروز فکر نکنید که در سیستان آب نیست نمی‌شود کاری انجام داد خیر این‌طور نیست.

گزمه در خصوص نزدیک‌شدن عید قربان و تب کریمه کنگو خاطرنشان کرد: تب کنگو در کمین است اگر مسائل بهداشتی مراعات و دقت شود کسی مبتلا و مریض نمی‌شود خود ما باید مراعات و مسائل بهداشتی را رعایت کنیم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark