داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه سپاه زهک:
بیش از ۴۶ عنوان برنامه در هفته بسیج برگزار شد
کد مطلب: ۷۵۶۵۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۱
فرمانده سپاه ناحیه زهک با بیان اینکه بیش از ۴۶ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان برگزار شد، گفت: این برنامه‌ها در قالب ۳۱۴ فعالیت اجرایی انجام شد.
بیش از ۴۶ عنوان برنامه در هفته بسیج برگزار شد
 علی محبی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: درمجموع ۴۶ عنوان برنامه شاخص در قالب ۳۱۴ فعالیت به مناسبت هفته بسیج در زهک اجرایی شد.

وی با بیان اینکه بسیج همواره در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در حال خدمت‌رسانی به آحاد مردم است، تصریح کرد: بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی و نشست در مساجد و حسینه‌ها، توزیع بیش از ۷۰۰ بسته معیشتی، افتتاح حوزه و پایگاه ، افتتاح کارگاه مشاغل خانگی، مرکز مشاوره خانواده، افتتاح سالن پرورش اندام جزینک و.... می‌توان اشاره کرد.

محبی با تأکید بر اینکه ارائه خدمت‌رسانی و فعالیت‌های جهادی در اولویت برنامه‌های هفته بسیج قرارگرفته است، افزود: راه‌اندازی ایستگاه‌های سلامت جمع‌آوری کمک مؤمنانه، توزیع بسته‌های معیشتی و اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم ازجمله خدمات مهمی است که در این راستا ارائه می‌شود.

فرمانده سپاه زهک خاطرنشان کرد: تبیین دستاوردهای بسیج و تبلیغ خدمات آن در فضای مجازی از دیگر برنامه‌های مهم این نهاد در این ایام است.

وی برگزاری یادواره شهدا، همایش پیاده روی، رژه موتوری ، برگزاری مسابقه‌های فرهنگی، هنری و قرآنی در فضای مجازی و فضاسازی محیطی را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark