داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
مسیر جهادی شهیدرئیسی ادامه دارد
کد مطلب: ۷۶۲۸۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۲۴
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: بعد از شهادت آیت الله رئیسی خللی در خدمت جهادی و خستگی ناپذیر مسوولان به مردم و جامعه ایجاد نمی کند و این مسیر پر افتخار خدمت با تمام توان ادامه دارد.
مسیر جهادی شهیدرئیسی ادامه دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، علیرضا ملاشاهی عصر دوشنبه در آیین بزرگداشت شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان در گلزار شهدای زابل بیان کرد: شهیدرئیسی خدمت صادقانه به مردم و تا پای جان با تلاش خستگی ناپذیر و روحیه جهادی در خدمت مردم بودن را به ما آموزش داد.

▪️وی ادامه داد: امروز تکلیف برای ما سنگین تر شد و همان گونه که شهید آیت الله رئیسی به ما آموزش داد باید در راه خدمت جهادی به مردم سر از پای نشناخت.


▪️فرماندار ویژه زابل گفت: شهید رییسی به ما آموزش داد اگر می‌خواهید رییس جمهور محبوب و مردمی باشید و برای خدا کار کنید باید در کنار و همراه مردم بود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور مردمی ایران لحظه‌ای در کار، فعالیت و تلاش، سرکشی از اقصی نقاط کشور و رسیدگی به مشکلات مردم کوتاهی نکرد،افزود: آیت‌الله رئیسی بوی شهادت می‌داد و همانند شهدا زندگی می‌کرد و خدا هم در شب ولادت علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) او را خرید و به رفقای شهیدش سردار سلیمانی، شهیدان رجایی و باهنر پیوست.

معاون‌ استاندار ادامه داد: براساس فرموده‌های رهبر معظم انقلاب، کشور ما کشور امام رضا(ع) است و تا علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) را داریم، سکینه و آرامش به کشور و مردم ایران و رهبر صبورمان که تکیه‌گاه و پشتیبان ملت است، نازل خواهد شد.

▪️ملاشاهی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار بود که در روزهای آینده شهید آیت الله رئیسی در راستای سفر استانی به سیستان سفر کند و طرح هایی که با الهام از روحیه خستگی ناپذیر دولت سیزدهم در این منطقه اجرا شده است، با حضور وی به بهره برداری برسد ولی روح آن شهید از خدمات صادقانه به مردم شاد خواهد شد.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark