داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
از علمای اهل سنت:
دشمن به شیعه و سنی رحم نمی‌کند
کد مطلب: ۷۶۰۰۰
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۹
یکی از علمای اهل سنت گفت: ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و به این حقیقت رسیدیم که دشمن به شیعه و سنی رحم نمی‌کند.
دشمن به شیعه و سنی رحم نمی‌کند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، مولوی حقانی در مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اشاره به آیه ۸۱ سوره اسراء، بیان کرد: حق آمد و باطل نابود شد، آری باطل همواره نابودشدنی است در این ایام که دشمنان چشم بر نظام مقدس ما دوخته‌اند و از هیچ حربه‌ای نه برای شیعه و نه برای سنی دریغ نمی‌کنند باید بیندیشیم و ببینیم حق با کیست؟ 

  وی خاطرنشان کرد: آیا دشمن حقیقت را بیان می‌کند یا خیر؟ نسل نوجوانان و جوانان ما از بزرگان خود سؤال کنند، در زمان طاغوت چه گذشت و ما ایرانیان در کجا قرار داشتیم. 

حقانی با بیان این‌که اکنون که ۴۵ سال از عمر پیروزی انقلاب اسلامی گذشته، مشاهده می‌کنیم در چه جایگاهی هستیم، تأکید کرد: ما نباید خود را غرق در دروغ‌های دشمن کنیم؛ بلکه دستاوردهای انقلاب را برای نسل نوجوان و جوان بازگو کنیم؛ زیرا یک آزمایش بزرگ الهی در مقابل ماست، همه ما مسئول هستیم در انتخابات شرکت کنیم.  
وی ادامه داد: اگر از کاندیدها شناخت نداریم با افراد مطلع مشورت کنیم اگر ما غفلت کنیم از کشورهایی که بر اثر طمع دشمنان با جنگ و ورود داعشیان ویران شدند، بدتر می‌شویم، ما باید در این انتخابات هم پیروز شویم و در این آزمون با حضور گسترده سرافراز شویم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark