داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
انتخاب آگاهانه و مشارکت حداکثری پاسخ کوبنده‌ای به استکبار جهانی خواهد بود
کد مطلب: ۷۶۰۴۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۶
فرماندار ویژه زابل گفت: انتخابات آگاهانه و اصلح‌تر با مشارکت قوی و حضور پررنگ مردم در انتخابات قطعا پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان و استکبار خواهد بود.
انتخاب آگاهانه و مشارکت حداکثری پاسخ کوبنده‌ای به استکبار جهانی خواهد بود
علیرضا ملاشاهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: آن چه که به‌عنوان مهم‌ترین نکته برای همه مردم و برای همه ملت شریف ایران قرار است در انتخابات یازدهم اسفندماه شورآفرین باشند و حماسه دیگر را خلق کنند و باید مدنظر قرار بگیرید انتخاب اصلح است.

وی افزود: همان‌طور که ولی‌امر مسلمین جهان فرمودند تمام افرادی که توسط شورای محترم نگهبان تأیید شدند قطعاً صلاحیت برای نشستن بر کرسی سبز مجلس دارند؛ اما نکته‌ای که اینجا رخ می‌نماید و باید بیشتر مردم روی آن تمرکز و توجه کنند انتخاب اصلح‌تر و توانمندتر انتخاب برنامه‌هاست.

فرماندار ویژه زابل تصریح کرد: ما باید ببینیم کدام‌یک از افراد که به‌عنوان نامزد پای به عرصه میدان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گذاشتند برنامه‌های قوی‌تر و مستندتر برای رهایی سیستان و رهایی منطقه و رهایی جمهوری اسلامی از موضوعات و مسائل و مشکلاتی که با آن مواجه هستیم دارد این مهم‌ترین مطلب یعنی مردم ما باید تمرکز ویژه بر انتخاب اصلح‌تر داشته باشند.

ملاشاهی ادامه داد: همه این نامزدها به همانند یک گل هستند ما باید بین این گل‌ها بهترین گل و ارزنده‌ترین گل را انتخاب کنیم و ببریم در مجلس شورای اسلامی که بوی این گل‌ها بتوانند طراوت و شادابی را برای چهارساله آینده ادامه و استمرار داشته باشد و ما از مردم عزیزانمان خواهش می‌کنیم انتخاب اصلح‌تر داشته باشند.

وی افزود: انتخاب آگاهانه و شعور سیاسی و بعد شور انتخاباتی با مشارکت قوی مردم و حضور پررنگ آن‌ها در پای صندوق‌های رأی شکل می‌گیرد یعنی مردم باید به نحوی ان‌شاءالله امسال بیایند پای‌کار که با مشکلاتی که با آن‌ها روبه‌رو هستیم با تهدیدهایی که از سمت بیگانگان و استکبار جهانی روبه‌رو هستیم بتوانند با حضور و جوهر انگشت‌هایشان و برگ‌هایی که در صندوق‌های رأی می‌اندازند پاسخ کوبنده‌ای به این منافقین و استکبار دهند.

وی ادامه داد: شعور قوی مشارکت قوی را دارد مشارکت قوی قطعاً نشانگر وحدت ملی و وحدت ملی است که اقتدار ملی را به ارمغان می‌آورد، مشارکت قوی است که مجلس قوی‌تر را شکل می‌دهد که بتوانند راه‌گشا باشد برای موضوعاتی که با آن‌ها مواجه هستیم و مشارکت مردم عزیز ما در انتخابات نشان می‌دهد حیات سیاسی این ملت هنوز زنده است و قطعاً نشان می‌دهد ملت و مردم ایران اسلامی دریافته‌اند باید خودشان سرنوشت خودشان را رقم بزنند و این حضور و مشارکت که همچون سال‌های گذشته حداکثری خواهد بود موجب دلگرمی مسئولین است.

ملاشاهی خاطرنشان کرد: در حوزه سیستان با بررسی‌هایی که توسط اعضای محترم هیئت اجرایی و اعضای محترم هیئت نظارت انجام شد به این جمع‌بندی رسیدیم که ۳۴۳ شعبه در کل سیستان ما پیش‌بینی کنیم تمام مقدمات انجام شده و تمام آنچه که لازم است برای انتخابات خوب و انتخابات ارزنده در حوزه سیستان پیش‌بینی‌شده است و اعضای شعب انتخاب شدند نمایندگان فرماندار انتخاب شدند و نمایندگان هیئت نظارت مشخص شدند و ما آمادگی کامل داریم که در یازدهم اسفندماه یک انتخابات بسیار پرشور را برای مردم به اجرا بگذاریم و میزبان مردم ولایت‌مدار در ۳۴۳ شعبه اخذ رأی باشیم.
Share/Save/Bookmark