داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
استاندار سیستان‌و‌بلوچستان:
پیشبرد طرح‌ها با استفاده از ظرفیت همه اقشار جامعه عملیاتی می‌شود
کد مطلب: ۷۵۶۰۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۱۰
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید از ظرفیت فکری همه اقشار جامعه به خصوص دانش آموزان و دانشجویان استفاده کنیم تا طرح‌ها عملیاتی شود.
پیشبرد طرح‌ها با استفاده از ظرفیت همه اقشار جامعه عملیاتی می‌شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، محمد کرمی در نشست با فرمانداران منطقه سیستان بیان کرد: خوشبختانه توافقات خوبی با کشورهای همسایه از جمله افغانستان در راستای افزایش مراودات شکل گرفته است.

وی افزود: پیشبرد طرح‌ها با استفاده از ظرفیت همه اقشار جامعه به خصوص دانش آموزان و دانشجویان عملیاتی می‌شود، باید از ظرفیت فکری همه اقشار جامعه به خصوص دانش آموزان و دانشجویان استفاده کنیم چرا که این جوانان دارای فکر خلاقی هستند که می‌توانند در جهت پیشبرد هرچه بیشتر طرح‌ها یاری رسان دستگاه‌های اجرایی و مسئولان باشند.

وی افزود: امنیت و اقتصاد کشورهای همسایه در واقع امنیت و اقتصاد خود ماست بنابراین باید با اجرای طرح‌های مشترک مسائل مختلف حل شود.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: نگاه مسئولان کشور به سمت سیستان و بلوچستان به صورت ویژه است ما نیز باید با جدیت کارها را پیش ببریم.

وی بیان کرد: به فضل الهی شاهد بارندگی‌های خوبی در زمستان امسال خواهیم بود و امیدواریم بخشی از مشکل آب استان سیستان و بلوچستان حل شود.

وی با تاکید بر اهمیت تزریق امید به جامعه تاکیدکرد: مسئولان نیز باید امیدوار باشند و با امید به خداوند متعال همه توان خود را برای پیشرفت استان بسیج کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: باید به دل مشکلات برویم و مشکلات را برطرف کنیم تا شاهد توسعه هرچه بیشتر منطقه باشیم.

وی تاکید کرد: باید از ظرفیت دانش آموزان و دانشجویان در منطقه استفاده کنیم چرا که این جوانان دارای فکر خلاقی هستند که می‌توانند در جهت پیشبرد هرچه بیشتر طرح‌ها یاری رسان دستگاه‌های اجرایی و مسئولان باشند.

کرمی خاطرنشان کرد: استفاده از فناوری بر اساس احکام الهی و آموزه های دینی ضرورت دارد همچنین قرآن به عنوان کلام الهی سرشار از علوم و فناوری‌های گوناگون است که باید با فراگیری دانش به نحو مطلوب از این علوم نهفته در این کتاب مقدس استفاده کنیم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark