داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۱
 
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زهک:
روز جهانی قدس از ماندگار ترین میراث‌های تاریخی امام خمینی(ره) است
کد مطلب: ۷۵۱۵۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۰
فرمانده ناحیه مقاومت زهک گفت: روز قدس به تدبیر امام خمینی که موضوعی فراموش نشدنی و ماندگارترین میراث تاریخی امام خمینی(ره) است.
روز جهانی قدس از ماندگار ترین میراث‌های تاریخی امام خمینی(ره) است
  علی محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زهک در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: حیات جهان اسلام در این روز مطرح شد و فلسطینی که قبله اول مسلمانان بود، امروز نماد مظلومیت و عامل وحدت مسلمانان است.  
وی افزود: روز قدس منحصر به فلسطین نیست و اگرچه مرکز توجه در این کشور است اما در این روز، مظلومیت جهان اسلام و لزوم اتحاد مسلمانان، مطرح است. 
محبی با بیان این که تدبیر حضرت امام(ره) باعث شد قدس عزیز به موضوعی زنده و فراموش نشدنی در جهان تبدیل شود، تاکید کرد: اکنون با مطلوب شدن شرایط بهداشتی در کشور، فضای مناسبی جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی روز قدس فراهم شده است. 
فرمانده سپاه زهک با دعوت از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان زهک جهت حضور در این حرکت عظیم انقلابی در حمایت از قدس، تصریح کرد : باید برای حضور مردم در این مراسم معنوی از همه ظرفیت‌ها همچون فضای مجازی، رسانه‌ها، مراسم جمعی استفاده کرد زیرا حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس در تقویت جبهه مقاومت و یأس دشمن بسیار مؤثر است.
Share/Save/Bookmark