داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
در جلسه ستاد امر به معروف زابل عنوان شد؛
کشور های مدعی غربی به دلیل نبود توسعه فرهنگی دچار نا امنی روحی و روانی شده اند
کد مطلب: ۷۳۹۹۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴
موسی سنچولی گفت: کشورهایی که امروز ادعا توسعه اقتصادی دارند به دلیل نبود توسعه فرهنگی و معنوی دچار یک نا امنی روحی و روانی شده اند.
کشور های مدعی غربی به دلیل نبود توسعه فرهنگی دچار نا امنی روحی و روانی شده اند
به گزارش اوشیدا؛ جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زابل با حضور فرماندار، امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل در این جلسه گفت: امروز ما با تاسی از فرهنگ عاشورایی توانسته ایم قله های افتخار را فتح کنیم.

وی افزود: اجرای برنامه های امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان زابل با توجه به نزدیک شدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد تا برخی از عقب ماندگی های آن جبران شود.

سنچولی با بیان اینکه همه مسئولان نظام به دنبال توسعه جامعه هستند افزود: یکی از مهمترین عواملی که می تواند نقش مهمی در توسعه جوامع داشته باشد توسعه فرهنگی و معنوی است.

فرمانده سپاه زابل خاطرنشان کرد: کشورهایی که امروز ادعا توسعه اقتصادی دارند به دلیل نبود توسعه فرهنگی و معنوی دچار یک نا امنی روحی و روانی شده اند.

سنچولی گفت: انسان علاوه بر اینکه نیاز به بعد مادی دارد باید بعد معنوی آن نیز رشد کند که عقلانیت فرهنگی به آن می گویند.

وی تصریح کرد: امر به معروف یکی از زوایایی است که می تواند به توسعه فرهنگی و معنوی کمک کند، همچنین امر به معروف بارها توانسته است در توسعه اقتصادی نیز به داد نیازمندان برسد.


انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark