داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
مشارکت در انتخابات یک تکلیف و وظیفه است
کد مطلب: ۷۶۰۵۶
تاریخ انتشار:شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۶
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: مردم با حضور بانشاط در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، هدف مهمی چون تشکیل مجلس قوی و کارآمد را دنبال می‌کنند و مشارکت در انتخابات تکلیف و وظیفه همه است.
مشارکت در انتخابات یک تکلیف و وظیفه است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، علیرضا ملاشاهی تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش ازخطبه‌های نمازجمعه بیان کرد: حضور گسترده آحاد مردم در عرصه مهم انتخابات ضمن اقتدار، عزت و افتخار برای ایران اسلامی است.

وی بیان کرد: مخالفان حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو با ایجاد ده‌ها شبکه و رسانه و هزاران ساعت تولید محتوا و با تمام توان به دنبال کاهش میزان حضور مردم در انتخابات هستند؛ اما سؤال این است اگر حضور مردم اهمیتی ندارد؛ چرا این بنگاه‌های رسانه‌ای و جبهه دشمن با تمام توان به دنبال کاهش مشارکت مردم هستند.

فرماندار ویژه زابل به قدرت نظامی کشور اشاره کرد و بیان داشت: کشور در بعد نظامی و جنگ سخت قوی است و هر روز شاهد موفقیت‌هایی در این حوزه هستیم و دشمنان این سرزمین از بازدارندگی قدرت نظامی ایران اسلامی باخبر هستند و به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) دوره بزن‌دررو در کشور ما تمام شده است.

وی تصریح کرد: حفظ جمهوری اسلامی ایران که برای آن خون‌ده‌ها هزار شهید از بهترین فرزندان این سرزمین ریخته شده، بسیار مهم است، در سیره امامین انقلاب مبحث انتخابات و مشارکت حداکثری، جمهوریت و اسلامیت نظام وابسته به رأی و مشارکت و انتخاب مردم است.

وی افزود: سیستان باید پرچم‌دار کشور در موضوع مشارکت در انتخابات باشد که این امر با تلاش شما و همه مردم محقق خواهد شد.

رئیس حوزه اصلی انتخابیه شهرستان‌های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز ادامه داد: ۳۴۳ شعبه اخذ رأی در حوزه سیستان که ۱۵۲ شعبه ثابت و ۱۹۱ شعبه سیار و ۱۲۱ شعبه شهری و ۲۲۲ شعبه روستایی در سطح حوزه انتخابیه در امانت‌داری کامل آرای مردم را اخذ خواهند کرد.

ملاشاهی ادامه داد: ۲۲ بهمن امسال بافضل الهی و بصیرت مردم راهپیمایی کم‌سابقه‌ای در سراسر کشور برگزار شد و امیدواریم انتخابات یازدهم اسفندماه نیز باشکوه هرچه‌تمام‌تر برگزار شود.

رئیس حوزه انتخابیه سیستان گفت: مشارکت در انتخابات صرفاً یک حق نیست؛ بلکه یک وظیفه است که به‌واسطه آن افراد اصلح برای قانون‌گذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین انتخاب و به کشور خدمت می‌کنند.

وی در پایان تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به‌واسطه حضور همیشگی مردم در تمام مراحل جلو رفته و به درختی تنومند تبدیل شده و برای ادامه موفقیت‌ها نیازمند حضور و همراهی مردم است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark