داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرآموزش و پرورش شهرستان زابل خبر داد:
آمادگی کامل ستاد اسکان فرهنگیان زابل برای استقبال از مهمانان نوروزی
کد مطلب: ۷۵۱۰۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۸ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۵
مدیرآموزش و پرورش زابل گفت: ستاد اسکان آموزش و پرورش این شهرستان با بسیج تمامی امکانات موجود آمادگی کامل برای پذیرش مسافران نوروزي را دارد.
آمادگی کامل ستاد اسکان فرهنگیان زابل برای استقبال از مهمانان نوروزی
حسینعلی دهباشی با تبریک عید باستانی نوروز و حلول ماه مبارک رمضان در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: در راستای تکریم و انجام وظیفه اجتماعی، ستاد اسکان آموزش و پرورش زابل در بحث استقبال از مسافران نوروزی، تمهیدات لازم برای استقبال و اسکان در شهرستان زابل اندیشیده شده و مکان‌هایی تدارک دیده شده و مراکز و خدمات آموزشی و فرهنگی آماده خدمات‌رسانی به مهمانان هستند.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم جهت استقبال از خانواده‌های فرهنگیان و مهمانان نوروزی در ایام تعطیلات نوروزی صورت گرفته که در این راستا بالغ بر سه مکان تجهیز شده تا مهمانان بتوانند جهت استراحت استفاده کنند که آموزشگاه هفده شهریور، آموزشگاه ائمه‌اطهار و مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان زابل از ۲۵ اسفندماه تا ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۲ آماده پذیرش مهمانان نوروزی است.

مدیرآموزش و پرورش زابل با بیان اینکه از تمام ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی استفاده می‌شود، ادامه داد: اقداماتی در زمینه تعمیر سرویس‌های بهداشتی مدارس، راه‌اندازی حمام، وسایل گرمایشی و سرمایشی مطلوب و فرش کردن کلاس های درس برای ۴۵ خانوار صورت گرفته و این آمادگی را داریم تا جهت استفاده مهمانان و رضایت‌مندی مسافران نوروزی و اسکان امن به بهترین صورت ممکن ایفای نقش داشته باشیم.

وی تصریح کرد: با توجه به تقارن بهار قرآن و بهارطبیعت با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی زابل جهت فعالیت گروه‌های جهادی و اجرای برنامه‌های معنوی در مکان‌های مرتبط جهت استفاده مهمانان نوروزی و فرزندان شان حضور پیدا می‌کنند تا انتقال پیام معنوی سیستان را داشته باشند.

دهباشی خاطرنشان کرد: البته لازم به ذکر است که ارائه برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان، معرفی نقاط گردشگری و فرهنگی از نمونه فعالیت‌های فرهنگی ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش است و با توجه به تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان باید نهایت دقت نظر و همچنین تکریم مطلوب مسافران را در نظر بگیریم.

مدیر آموزش و پرورش زابل تاکید کرد: تا پایان ماه‌ مبارک رمضان این آمادگی وجود دارد تا با مهمانان نوروزی همراهی لازم را داشته باشیم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark