داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه سپاه زابل:
با بصیرت مردم امپراطوری دروغین آمریکا محکوم به شکست شد
کد مطلب: ۷۵۵۹۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۱
فرمانده ناحیه زابل گفت: دشمن بارها راه‌های مختلفی را برای نابودی انقلاب اسلامی در پیش گرفته که همه آنها با بصیرت ملت ایران با شکست مواجه شده است.
با بصیرت مردم امپراطوری دروغین آمریکا محکوم به شکست شد
 موسی سنچولی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: امروز ملت‌های منطقه و جهان به خوی استکباری آمریکا آشنا شده و آنچه در کشورهای جهان در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی رخ می‌دهد و مردم با ملیت‌ها و ادیان مختلف علیه آن رژیم و حتی آمریکا شعار سر می‌دهند، نشان از خروش همگانی علیه استکبار و بیداری جهان است.

وی افزود: آمریکا و رژیم صهیونیستی که برای کشور ما نسخه آزادی بیان می‌پیچد در کشورشان اگر مردم از روی آزادی بیان خلاف سلایق آنها عمل کنند برخوردهای نامناسب می‌کنند.

وی ادامه داد: در غرب تناقضات فراوانی وجود دارد؛ از داشتن پلیس خشن گرفته تا نداشتن آزادی بیان همه اینها سبب شد که مردم گول ظاهر اغتشاش‌گران را در سال گذشته نخوردند.

سنچولی تأکید کرد: مردم سؤال و شبه‌های فراوانی دارند و ما به‌عنوان وظیفه ذاتی باید حقیقت جمهوری اسلامی را تبیین کنیم؛ زیرا ممکن است جوانان صحبت‌های بزرگان انقلاب را نشنیده باشند و این وظیفه را سنگین می‌کند که در راستای جهاد تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب را بازگو شود.

وی‌ تأکید کرد: جمهوری اسلامی مجموعه‌ای از انسان‌های متفاوت است که ممکن است خطا داشته باشند؛ ولی قصد بر خطا ندارند؛ دشمن به دنبال درشت نشان‌دادن خطاهای ماست.

فرمانده ناحیه زابل تصریح کرد: در سال گذشته با مرگ مهسا امینی و یا هر زمان دیگر و هر شخصی دیگر به هر نحوی کشته شد دشمنان به دنبال ناامن نشان‌دادن کشور عزیزمان بودند و به‌نظام ربط می‌دهند درحالی‌که هیچ کجای دنیا آن را به‌نظام ربط نمی‌دهند و مشخص شد کار رژیم جعلی صهیونیستی و آمریکا است.

وی تأکید کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری که با صراحت فرمودند این حوادث طراحی امریکا، رژیم صهیونیستی و دنباله‌رو‌های آن‌ها است و مشکل اصلی آن‌ها با ایران قوی و مستقل و پیشرفت کشور است.

سنچولی خاطرنشان کرد: هر چند که دشمن از طریق براندازی احساسات و غیرت‌های مردم به دنبال راه‌اندازی اغتشاشات در کشور بودند؛ اما بصیرت مردم نگذاشت با مرگ ناگهانی مهسا امینی دشمن از آب گل‌آلود ماهی بگیرد و ملت ایران فریب دروغ‌های دشمنان را نخوردند.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای شکستن قله ولی‌فقیه، خاطرنشان کرد: تنها بزرگی که کشور را می‌تواند جمع‌وجور کند، ولی‌فقیهمان است که دشمنان می‌خواهند این قله عظیم را بشکنند تا هرج‌ومرج شود و قطعاً و به امید خداوند متعال نابود خواهند شد و امپراطوری دروغین آنها شکست‌خورده است.

وی ادامه داد: در جریان کشتار کودکان و زنان غزه، یکی از مسائلی که در این ماجرا قابل‌توجه است این است که بار دیگر چهره واقعی آمریکا به‌خوبی مشخص شد و آمریکایی‌ها که همواره ادعای دفاع از حقوق بشر را داشته‌اند و باتکیه‌بر این ادعای دروغ به کشورهای مستقل فشار وارد کرده‌اند، در ماجرای کشتار کودکان، زنان و مردان فلسطینی توسط رژیم جعلی اسرائیل، به‌جای دفاع از حقوق انسان‌های بی دفاعی که هر روز به خاک و خون کشیده می‌شوند از قاتلان و جنایت‌کاران دفاع می‌کند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark