داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در سپاه شهرستان زهک برگزار شد:
مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی ‌فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه زهک
کد مطلب: ۷۵۴۰۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۸ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۷
آئین تکریم و معارفه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج زهک با حضور مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان و هیئت همراه، امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و بخشداران جزینک، خمک، رؤسای ادارات و بسیجیان شهرستان زهک برگزار گردید.
مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی ‌فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه زهک
  به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، در ابتدا این برنامه خیر مقدم توسط سرهنگ علی محبی فرمانده سپاه زهک از حضور حجت الاسلام اکبرپور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستانی تشکر و قدردانی بعمل آمد.
  در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان توضیحاتی در خصوص یاد و خاطره شهدا و ولایت پذیری و ولایت مداری و دشمن شناسی و اجرای برنامه ها در راستای جهاد تبیین ایراد نمود. 
حجت الاسلام اکبرپور خاطرنشان کرد: با توجه به اتفاقات اخیر دشمن با هزاران توطئه علیه انقلاب اسلامی ازجمله توطئه امنیتی، سیاسی ،فرهنگی، نظامی و ... همه را ترکیب کرده و نتوانسته انقلاب اسلامی را شکست بدهد و دلیل این هم پیوند بین امام و امت بوده است. 
در پایان این مراسم  از فعالیت‌ها و تلاش‌های مخلصانه حجت الاسلام مصطفی کوچکزایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه زهک تقدیر و تودیع شد و حجت الاسلام امید نغزعلی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه زهک معرفی و منصوب شد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark