داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرکل دامپزشکی استان
نهضت خدمت‌رسانی به دامداران با همکاری و توانمندسازی بخش خصوصی
کد مطلب: ۷۶۰۳۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۷
نهضت خدمت‌رسانی به دامداران با همکاری و توانمندسازی بخش خصوصی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، جلسه هم اندیشی بخش خصوصی (دارو و درمان) با حضور مدیرکل دامپزشکی استان، رئیس نظام دامپزشکی استان، اعضاء ستادی اداره کل دامپزشکی استان، شرکت‌های پخش استانی، درمانگاه‌ها و داروخانه‌های دامپزشکی در محل اداره کل دامپزشکی استان برگزار گردید.

در این نشست غلامرضا سرگزی  ضمن گفتگو با مسئولین بخش خصوصی و بررسی مشکلات، رهنمودهای لازم را در خصوص چگونگی تسریع و تسهیل خدمات بهینه به مردم منطقه ارائه داد.

سرگزی اظهار کرد: فراهم کردن شرایط آرام بدون هیچگونه دغدغه برای همکاران دامپزشکی در راس هرم حل کردن مشکلات مردم و خدمت‌رسانی به مناطق عشایری و روستایی است.

وی افزود: باید به مقوله افزایش توان تولیدات دامی در کشور، بهداشت و سلامت مواد غذایی در جامعه توجه جدی صورت گیرد و این جز با تعامل موثر و همکاری بخش دولتی و خصوصی صورت نمی‌گیرد.

وی با اشاره به نقش دامپزشکی در تامین بهداشت عمومی جامعه افزود: اداره کل دامپزشکی در یکسال گذشته تلاش کرد تا مشکلات بخش خصوصی را در حوزه مختلف برطرف نماید.

سرگزی در خصوص انجام مکاتبات و پیگیری های لازم در راستای حمایت از ‌بخش خصوصی گفت: بخش های خصوصی بال قوی خدمات دهی به مردم است لذا در راستای رفع مشکلات آنان هر آنچه در توان اداره کل باشد اقدام خواهد شد.

در پایان جلسه ضمن بیان مشکلات و کمبودهای حوزه بخش خصوصی دامپزشکی و بر پیگیری و رفع کاستی‌ها جهت سهولت در کار مراکز درمانی تاکید شد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark