داخلی آرشيو خبر صفحه خطبه های نماز جمعه زابل
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان داشت؛
تبعین دستاوردهای انقلاب و پاسخ به شبهات جوانان مورد توجه قرار بگیرد/ برای حفظ این نظام بهترین فرزندان این مرز و بوم به شهادت رسیدن
کد مطلب: ۶۶۰۴۸
تاریخ انتشار:جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
خطیب نماز جمعه نیمروز گفت: توجه به آبادانی روستاها یکی از خدماتی است که در بعد از پیروزی انقلاب صورت گرفته است قبل از انقلاب روستاها مخصوص در منطقه سیستان وضعیت بسیار بدی داشتند.
تبعین دستاوردهای انقلاب و پاسخ به شبهات جوانان مورد توجه قرار بگیرد/ برای حفظ این نظام بهترین فرزندان این مرز و بوم به شهادت رسیدن
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته بیان داشت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم انقلاب متعلق به گروه و جریان خاصی نیست هر کسی که انگیزه انقلابی دارد برای چهلمین سالگرد باید سنگ تمام بگذارد.

وی اظهار داشت: تمامی ادارات و مسئولان در دهه فجر باید پای کار بیایند میز خدمت در بخش ها و روستاهای بزرگ برگزار کنند و از خدمات اداره خودشان و دستاوردهای نظام برای مردم بگویند.

امام جمعه نیمروزتصریح کرد: باید به کسانی که پس از انقلاب متولد شدند بگوییم پس از انقلاب چه اتفاقاتی افتاده و قبل از انقلاب مردم چه مشکلاتی داشتند مشکلات تحصیل . بهداشت که مردم با آن رو به رو بودند به نسل امروز گفته شود.

وی ادامه داد: باید تبعین دستاوردهای انقلاب اسلامی طی چهل سال اخیر و پاسخ به شبهات جوانان با جدیت مورد توجه قرار بگیرد، امروز دشمنان با ابزار های مختلف با نگاه شبهه افکنی در بین جوانان وارد شدند، نسل های آینده باید با حقایق انقلاب و اهداف و آرمان های منتهی به ایام الله دهه فجر آشنا شوند و به پیروزی های آن ایام افتخار کنند.

حجت السلام والمسلمین راشکی ابراز داشت: برای حفظ این نظام و پاسداری از آن بهترین فرزندان این مرز و بوم به شهادت رسیدند حفظ نظام و دستاوردها و افتخارات دوران پیروزی انقلاب بر عهده همه دلسوزان نظام است.

وی تصریح کرد: توجه به آبادانی روستاها یکی از خدماتی است که در بعد از پیروزی انقلاب صورت گرفته خیلی از امکانات از جمله معابر روستایی، خانه های بهداشت، و پارک ها در روستاها وجود نداشت.

انتهای پیام/3953
Share/Save/Bookmark