داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
دزدی پیج داور فینال آسیا جعلی بود! (عکس)
کد مطلب: ۷۲۶۴۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۲
بررسی فالوورهای علیرضا فغانی نشان می‌دهد که صفحه عبدالرحمن جاسم سالم است و شایعه هک او تنها برای جذب مخاطب از سوی یک گروه سایبری مطرح شده بود.
دزدی پیج داور فینال آسیا جعلی بود! (عکس)

به گزارش اوشیدا به نقل از ورزش سه، داور معروف قطری که به عنوان بهترین داور این کشور، قضاوت بازی تیم های پرسپولیس و اولسان را برعهده گرفت، حالا با اتفاقات عجیب و اعتراضات دامنه داری از سوی هواداران پرسپولیس مواجه شده است. اگرچه توده پرسپولیسی ها او را مقصر شکست این تیم نمی‌دانند اما نسبت به عملکردش انتقاد جدی دارند.

 

بنابراین، جاسم قطری نیز از گزند حملات اینستاگرامی مصون نمانده و با تگ شدن در پیج های هواداری، احتمالا از جو میان قرمزها آگاه شده است. با این حال امروز شایعه جالبی اتفاق افتاد و آن ها که در اینستاگرام دستی بر آتش دارند، با ساخت یک صفحه جعلی برای عبدالرحمن، اعلام کردند که صفحه وی هک شده است.

 

امروز طرفداران فوتبال، صبح خود را با دو استوری منتسب عبدالرحمن جاسم درباره احترام به ایرانیان و همچنین لوگوی پرسپولیس آغاز کردند و یکی از این استوری ها، مشخص شد که اختیار این صفحه در دست هواداران پرسپولیس است.

دور ایران بگرد و پول دربیار !!

نکته جالب این که از زمان هک شدن پیج فالوورهای این پیج جعلی لحظه به لحظه در حال افزایش است و حالا به ۱۰.۳ هزار نفر رسیده است. این در حالی است که بررسی دنبال کنندگان علیرضا فغانی، نشان می‌دهد که صفحه اینستاگرام عبدالرحمن جاسم، صفحه دیگری است که 5 هزار فالوور دارد و به دست پرسپولیسی ها نیز نیفتاده و این شایعه، یک حقه از سوی گروهی سایبری برای جذب مخاطب بوده است.

 

اعتراض اصلی پرسپولیسی ها درباره عدم علاقه او به بازبینی صحنه های مشکوک در محوطه جریمه اولسان هیوندای است که می‌توانست دو پنالتی برای پرسپولیس در پی داشته باشد و آن ها این اعتراض را به شکلی خلاقانه و البته نه چندان دموکراتیک به گوش این داور رسانده اند.

 

Share/Save/Bookmark