داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
با عقبه چریان خبیث مکی صهیونیستی برخورد شود
کد مطلب: ۷۶۱۶۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۱۵
امام جمعه زابل گفت:با عقبه فکری نزدیکِ خبیث مکی و دورِ صهیونستی باید محکم برخورد شود.ما مُصِر بر برخورد قاطع هستیم. ما محکم مطالبه میکنیم کسانی که منفعلانه برخورد کردند یقینا شریک تروریست ها هستند.
با عقبه چریان خبیث مکی صهیونیستی برخورد شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی در خطبه‌های عیدسعیدفطر ضمن تبریک عید فطر بیان کرد: شکرانه ماه رمضان، صافی در گفتار و افکار و منش ما باشد. در ماه رمضان گناه کم میشود و صدق و صفا بیشتر میشود خیرات و مبرات بیشتر می شود. پس ما میتوانیم در ماه های دیگر هم اینچنین باشیم و خدا هر چه در این ماه به ما داده است، باقی بماند.

وی افزود:انبیاء الهی وقتی مبعوث شده و با مردم مواجه شدند، عده ای نسبت به آنها بدبین بودند و تهمت و افترا و اتهاماتی به آنها زدند. یکی از اتهامات شاعر بودن پیامبر است. شعرا طبع لطیفی دارند. مراد از شاعر بودن پیامبر خیالپردازی است، قران میفرماید شعرا و خیالپردازان در این معنا کسانی هستند که از گمراهی تبعیت میکنند.

وی ادامه داد: برخی ها خیال کردند که میتوانند نام علی ابن ابیطالب را از صفحه روزگار بردارند و نتوانستند
خیال میکردند امام حسین و قامش را حذف کنند و نتوانستند. خیال میکردند نظام اسلامی را میتوانند حدف کنند و تنوانستند، این خیالپردزان گمراهند و به دنبال منفعت های حرام هستند چه در میکده چه در مسجد.خیالپرداز پیرو گمراهی اند.

امام جمعه زابل ادامه داد: اگر کسانی دستور دادند علی را بر منابر لعن کنند به هدفشان رسیدند؟ امروز انهایی که بچه های ما را شهید کردند به هدفشان نخواهند رسید، امروز عزادار جوانانی هستیم که به دست اشرار به ناجوانمردانه ترین شکل به شهادت رسیدند. در سال جدید بیش از ۲۰ جوان پاک ما از سپاه و انتظامی به خاک و خون کشیده شدند.

وی تصریح کرد: ما در روز عید فطر لباس عزا پوشیدیم که بگوییم داغداریم. داغدار جوان پاک و عزیزمان هستیم. امام به دشمن فرمود: «القتل لنا عاده و کرامتنا الشهاده» کشته شدن عادت ماست، علی در محراب خون شهید شد، کرامت ما شهادت ماست
ما شهدایمان را به عزت تشییع میکنیم. عزت ما مادرانی اند که فرزندانشان را تقدیم به راه سرخ میکنند،
ما هر روز کربلا را تجدید میکنیم. همانطور کرامت امام حسین در شهادت بود ، کرامت جوانان ما هم در شهادت است.

وی ادامه داد: با این شهادت ها نیروهای امنیتی ما ذره ای تضعیف نخواهند شد، افتخار میکنیم که این شهدای عزیز در مسیر ظهورند. جوانان ما دست از ارمان و انقلابشان برنخواهند داشت. قرآن در پایان در مورد عاقبت خیالپردازان میگوید: وسیلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون دست انتقام خدا بزودی بیرون خواهد آمد و انتقام شهدا را خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: شما جوانان عزیزمان در انتظامی بسیج و سپاه مرزبانی لشکریان خدا و پیامبر و علی و امان زمانید.شما از اولیای خدایید و جلودار لشکریان خدایید. از مسئولین انتظار داریم برخورد قاطع و سریع و صریح با انهایی که در میدان ایجاد مزاحمت برای نظام کردند و هم اتاق های فکرشان داشته باشندو به شدت برخورد کنند تا عبرت شود.

وی افزود: با عقبه فکری نزدیکِ خبیث مکی و دورِ صهیونستی باید محکم برخورد شود.ما مُصِر بر برخورد قاطع هستیم. ما محکم مطالبه میکنیم کسانی که منفعلانه برخورد کردند یقینا شریک تروریست ها هستند.با افتخار دست نیروهای امنیتی را میبوسیم که یاران امام زمان اند. مسئولین دل مردم ناشاد را شاد کنند. من از جوانان خجالت میکشم از پدر و مادر شهدا خجالت میکشم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark