داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه زهک
ملت بصیر به قله خواهد رسید
کد مطلب: ۷۵۹۹۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۳
امام‌جمعه زهک گفت: با راهنمایی‌های ولی‌امر جهان و اراده قوی ملت بابصیرت ما به قله خواهیم رسید.
ملت بصیر به قله خواهد رسید
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید پوراندخت با تبریک ایام‌الله دهه فجر و ایام ماه شعبان و تقدیر و تشکر از حضور حماسی و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به اوضاع کشور قبل از انقلاب اسلامی اشاره نمود و بیان کرد: قبل از انقلاب شاه ملعون دست‌بوس ملکه انگلیس، دانمارک و دیگر قدرت‌ها بود؛ اما امروز ما به مرحله‌ای رسیده‌ایم که رقیب آن‌ها محسوب می‌شویم.

پوراندخت با بیان این‌که هیچ جلسه، همایش یا نشستی در دنیا نیست که نام ایران ندرخشد، تصریح کرد: ما امروز خودمان تصمیم می‌گیریم و به‌جایی رسیده‌ایم که قدرت‌هایی مثل چین و روسیه به ما تکیه می‌کنند.

وی افزود: دشمنان مانع‌تراشی می‌کنند، جاسوس تربیت می‌کنند، تفرقه می‌اندازند و کارهای مختلف انجام می‌دهند تا نگذارند ما به قله‌های موفقیت برسیم؛ اما الحمدلله با راهنمایی‌های ولی‌امر جهان و اراده قوی ملت بابصیرت ما به قله خواهیم رسید.

امام‌جمعه زهک تأکید کرد: اکنون دشمن تمام قدرتش را گذاشته تا انتخابات کم‌رنگ انجام شود؛ اما انتخابات حق است، وظیفه و تکلیف است بنا به توصیه رهبر انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه ای (مدظله‌العالی) که فرمودند تواصی به حق انجام دهیم، نه تنها خودمان باید شرکت کنیم؛ بلکه دیگران را نیز به شرکت در انتخابات تواصی کنیم.

پوراندخت ادامه داد: اگر ما در انتخابات شرکت نکنیم دشمن برای ما انتخاب می‌کند؛ سوءاستفاده می‌کند و می‌گوید مردم دل‌زده نظام شده‌اند و مردم مخالف‌اند، دقت کنید باید انتخاب شما درست و به حق باشد، کسی را انتخاب کنید که علم، سواد و تجربه داشته باشد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark