داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی زابل:
کلینیک امام رضا (ع) زابل مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی است
کد مطلب: ۷۶۳۴۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۱۲
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: بخش دندانپزشکی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی علی بن موسی الرضا (ع) با بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات درمانی در خدمت عموم مردم سیستان است.
کلینیک امام رضا (ع) زابل مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل، مجتبی دلارام‌نسب در حاشیه بازدید از بخش دندانپزشکی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی علی بن موسی الرضا (ع) زابل بیان کرد: تمام هزینه های این کلینیک دندانپزشکی با تعرفه های دولتی انجام می‌شود و فرصت مناسبی برای شهروندان سیستانی است تا با مراجعه به آن درصد قابل توجهی از این هزینه های درمانی خود بویژه دندانپزشکی را کاهش دهند.

وی از راه اندازی ۲ مسیر حمل و نقل عمومی چهارراه پادگان و چهارراه زهک به کلینیک اشاره کرد و افزود: شهروندانی که از شهرهای همجوار به زابل مراجعه می کنند می توانند با استفاده از این مسیرها از حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا در سایر هزینه ها نیز صرفه جویی شود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی زابل خدمت به مردم سیستان را بالاترین عزت و افتخار دانست و بیان کرد: مردم سیستان هم اکنون در ۲ شیفت صبح و عصر می توانند از خدمات دندانپزشکی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی علی بن موسی الرضا (ع) استفاده کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark