داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
بازنشستگان فرهنگی سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند
کد مطلب: ۷۶۲۵۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۴۲
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: در همایش تجلیل از بازنشستگان فرهنگی این شهرستان با بیان اینکه بازنشستگان فرهنگی سرمایه‌ها و گنجینه‌های ارزشمند جامعه هستند
بازنشستگان فرهنگی سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، علیرضا ملاشاهی فرماندار ویژه زابل در همایش تجلیل از بازنشستگان فرهنگی این شهرستان که به مناسبت بزرگداشت مقام معلم برگزار شد، در جمع فرهنگیان بازنشسته بیان کرد: شما انسان‌های فرهیخته، باشرافت‌ترین و مسئولیت‌پذیرترین قشر جامعه هستید.

وی افزود: بازنشستگان فرهنگی سرمایه‌ها و گنجینه‌های ارزشمند جامعه هستند. اگر دیروز معلم کلاس بودند، امروز معلم و الگوی جامعه هستند که باید از ظرفیت و تجارب آنها نهایت استفاده را ببریم.

فرماندار ویژه زابل با بیان اینکه برای معلمان عزیز ما بازنشستگی معنا ندارد، خاطرنشان کرد: بازنشستگی پایان کار نیست؛ بلکه شروع و آغازی دیگر برای کوشش است، ممکن است معلمان آموزش‌وپرورش بازنشسته شوند؛ اما مسیر تعلیم‌وتربیت هرگز بازنشسته نمی‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: ما به وجود شما فرهنگیان بازنشسته افتخار می‌کنیم که می‌توانید با آن تجربیات خودتان مدیران و مسئولان را در مسائل مهم و حیاتی یاری دهید و در راستای رفع مشکلات گام بردارند.

ملاشاهی با اشاره به سیاست‌های دولت مردمی گفت: درب اتاق فرمانداری به روی مردم و فرهنگیان عزیز همیشه باز است تا بتوانیم با هم‌فکری هم در جهت رفع مسائل و مشکلات در راستای توسعه شهرستان گام‌های مؤثری برداریم.
Share/Save/Bookmark