داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
پشت پرده سکوت و حمایت سلبریتی‌ها از قاتلان نیروی انتظامی
کد مطلب: ۷۵۲۶۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۳
سلبریتی پدیده جامعه امروز با ارتباط‌های گسترده و پیچیده‌ای است که بر بستر شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های نوین شکل می‌یابد و بر روندها و عرصه‌های مختلف به‌گونه‌ای بی‌سابقه اثرگذار است. سلبریتی از زمین فوتبال ممکن است به مرکز توجه عمومی برسد یا تشک کشتی؛ از صحنه سینما یا صفحه تلویزیون.
پشت پرده سکوت و حمایت سلبریتی‌ها از قاتلان نیروی انتظامی
حجت‌الاسلام والمسلمین محسن سنجری در یادداشتی به اوشیدا نوشت: جماعت فحاش وهرزه گویی که ۶ماه کشور را به بهانه مرگ مهسا امینی با شعار دروغین زنن،زندگی آزادی، به آتش کشاندند وده‌ها نیروی حافظ امنیت را به شهادت رساندند وصدها نفراز آنان را مجروح ساختند.
آن‌هم به دروغ وتهمت به نیروی انتظامی در به قتل رساندن مهساامینی وبا قطار هشتک مهسا وسیاه کردن پروفایل‍‌ها وپیج‌هایشان خود را شریک به دروغ غصه مرگ او کردند وبا ایجاد جنگ ذهنی کشور رابا فتنه سنگینی مواجهه کردند، جماعتی که چادر از سر ناموس مردم کشیده و بزرگترین دهن کجی را به عفاف وحجاب کرده، امروزانگار قلم هایشان شکسته ،که از شهید عبدلی بنویسند.

که برای رهایی دو زن از چنگال اشرار جان عزیزش را فداکرد وبه درجه رفیع شهادت نایل آمد انگار در ذات نامبارک این جماعت نگاه به زن باید گزینشی وانتخابی باشد.قلم هایشان شکسته از شهید الداغی قلم بزنند،از شهید سردار حمیدرضاهاشمی که برای نجات زنان وکودکان که در محاصره اشرار بودندبا گلولهای اشرار به شهادت رسید.هشتک بر صفحات مجازی ترند کنند.

دلیل این همه گزینشی برخورد کردن با حوادث چیست و چه میزان در نبرد ذهن‌ها دشمن پیشروی کرده وسنگرهای اعتقادی ومعنوی را تسخیر ومنهدم کرده؟؟؟
درجنگ روایتها چه میزان دشمن برامواج سوار است که فرصت فکر کردن را از مخاطب رباییده که جای شهید باجلاد را مثل آب خوردن عوض می کند.؟؟؟
چرا فریاد کشان کمپین وحامیان شعار دروغین زن زندگی آزادی رشادتهای این شهدا را در دفاع از حقوق زنان وکودکان را سانسور می کنند.تنها به این دلیل که این فداکاریهای شهدا عامل رسوایی این تجمعات مضحک وسیرکهای مقطعه ای است؟؟؟
چرا باید از قاتلین ومنافقین این جماعت قهرمان،وشجاع،والگو،وپهلوان بسازند در حالی که در پرونده آنها دهها تجاوز به زنان ودختران وایجاد ازدواج های سفید بدون عقد قرار دارد.؟؟
چرادر منشور ذهن این جماعت قاتل شهید پیرفلک قهرمان است،ولی حرکت شهید الداغی وشهید عبدلی در نجات جان زنان ودختران جایی برای مانور دادن وهشتک شدن نیست.
راستی آیا فکر کرده اید چرا برخورد این جماعت به این شکل است؟؟؟؟؟؟
به دلیل پی بردن از واقعیت هاتوسط مخاطبانشان به ماهیت دروغین شعار مضحک زن زندگی آزادی که در عمل هیچ اثری ندارد.
به دلیل ریزش فالورهای بادکنکی وحزب بادهای مجازی درصورت تغییر فکر با چالش های ازبین رفتن سرمایه های انسانی مواجهه شدن.
به واسطه ازبین بردن روحیه فرهنگ شهید وشهادت،وگم کردن راه مستقیم،وبی ارزش نشان دادن حرکات جوانمردی وروحیه پهلوانی.
به دلیل بی اصالتی وبی هویتی آنچه غرب شعار می دهد مخصوصا در بعد خانواده وهیچ پایبندی به آن ندارد.
به دلیل احساس عدم امنیت شغلی وزمان خریدن با این محتواها برای حیات چند روزه در زیر سایه شیاطین.
واینکه پاسخگو نبودن درباره جنایات غرب نسبت به حقوق زنان که جمهوری اسلامی در موضوع حقوق آنان از غرب مطالبه جدی دارد.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark