داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان داشت؛
هدف راهبردی دشمنان علیه نظام ایجاد نا امیدی در جامعه است/ 22 بهمن بیعت مجدد نظام و ولایت می بندیم
کد مطلب: ۶۶۱۸۳
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
خطیب نماز جمعه شهرستان نیمروز گفت: در 22 بهمن امسال با حضور خود دینمان را نسبت به نظام و امام و شهدا ادا می کنیم.
هدف راهبردی دشمنان علیه نظام ایجاد نا امیدی در جامعه است/ 22 بهمن بیعت مجدد نظام و ولایت می بندیم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت اسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته بیان داشت: حماسه حضور و بیعت افسران نیروی هوایی ارتش در اقامتگاه حضرت امام خمینی سند افتخار و رشادت آن ها در انقلاب اسلامی است امام در ۱۹ بهمن ۵۷ در جمع پرسنل نیروی هوایی فرمود درود بر شما سربازان امام عصر، و شکست بسیار بزرگی برای رژیم شاهنشاهی بود.

وی افزود: مهمترین پشتوانه رژیم استبدادی پهلوی ارتش بود، به علت تحولی که انقلاب اسلامی در روح انسان ها به وجود آورده بود ارتش هم در خدمت آرمان انقلاب اسلامی درآمد و در طول هشت سال دفاع مقدس حماسه های پرشوری را در دفاع از کیان اسلام و انقلاب آفرید.

امام جمعه نیمروز با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ابراز داشت: حضرت امام از انقلاب اسلامی با عنواینی چون معجزه قرن و انفجار نور یاد کردند، یکی از به یاد ماندنی ترین روزهای انقلاب ۲۲ بهمن است که به فرموده امام خمینی آن روز ایام الله نام گرفت.

وی یکی از اهداف راهبردی دشمنان در جنگ نرم علیه انقلاب و جمهوری اسلامی ایران ایجاد فضای یاس و نا امیدی در میان جامعه و بخصوص نسل جوان دانست و تصریح کرد: دشمن قصد دارد از طریق سیاه نمایی، بزرگ کردن مشکلات و زیر سوال بردن یا کم جلوه دادن دستاوردهای انقلاب نسل جوان را نسبت به نظام بد بین کند.

حجت الاسلام راشکی ادامه داد: هر چه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی فاصله می گیریم اهمیت پرداختن به موضوعات دستاوردهای انقلاب اسلامی بیشتر می شود، همه ی افراد تاثیر گذار و همه ی نیروهای انقلابی باید دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم بیان کنند.

وی بیان داشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی در همه زمینه ها متخصص داریم قبل از انقلاب در استان سیستان و بلوچستان چند پزشک خارجی وجود داشت ولی الان حدود ۱۵۰ هزار پزشک در این کشور خدمت می کنند حتی در دور ترین نقاط کشور مردم به خدمات درمانی دسترسی دارند.

خطیب نماز جمعه نیمروز عنوان داشت: در ۲۲ بهمن امسال با حضور خود دینمان را نسبت به نظام و امام و شهدا ادا می کنیم و تجدید بیعت مجدد با آرمان های انقلاب و نظام و ولایت می بندیم.

انتهای پیام/۳۹۵۳

Share/Save/Bookmark