داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل مطرح کرد؛
راه اندازی جنگ های آشکار و پنهان با هدف القای ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام
کد مطلب: ۷۴۳۷۳
تاریخ انتشار:جمعه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی گفت: دشمن با هدف القای ناامیدی و ناکار آمدن نشان دادن نظام جنگ های آشکار و پنهان را علیه ایران راه اندازی کرده است.
راه اندازی جنگ های آشکار و پنهان با هدف القای ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن نظام
به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه زابل بیان کرد:راجع به مهم ترین تصمیم که باید دولت جمهوری اسلامی ایران می گرفت و بالاخره دولت سیزدهم جرات کرد و این تصمیم را گرفت. تصمیمی که واقعیت این است که باید بیست یا بیست و پنج سال پیش گرفته می شد اما دولت ها به لحاظ ملاحظات عمدتا سیاسی که داشتند دست به این کار نزدند. چون ممکن بود که برای ایشان مخاطراتی داشته باشد.

وی افزود: جریان مردمی سازی یارانه ها در کشور آغاز شد و این جریان قطعا ادامه خواهد داشت تا اینکه از حیث اقتصادی به یک طراز برسیم. تا رسیدن به ان طراز علی القاعده امواجی در زندگانی همه ما اتفاق خواهد افتاد.

امام جمعه زابل ادامه داد: خوب است درباره این جراحی اقتصادی که اتفاق افتاده است نگاهی هم به دشمن بیاندازیم تا بدانیم برنامه دشمن چیست؟ آیا دشمن برای ما برنامه دارد یا ندارد؟ و به دنبال چیست؟ و چه اهدافی را دنبال می کند؟ و ما چه وظایفی داریم؟ حداقل دشمن در پشت این جراحی اقتصادی دو برنامه را در دستور کار دارد و از آغازین روزهای این طرح و قبل از شروع عملیات خویش را آغاز کرده است و با یک حجم بسیار وسیعی به فرماندهی شبکه دروغ پراکنی بی بی سی این خط را دنبال می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عزیزی خاطر نشان کرد: برنامه دشمن در این مقطع عبارت است از القاء ناامید بین مردم است. اینکه مردم از نظام اسلامی ناامید شوند.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های دشمن تحریک به آشوب و بلوا است. در این ایام جالب بود کسانی که یقه خودشان را برای رای آوردن دولت یازدهم و دوازدهم پاره می کردند و با همه توان پشت سر این دولت ایستادند و هر چه در دولت یازدهم و دوازدهم به مردم ظلم شد صدایشان در نیامد اما الان دقیقا همان ها مردم را به بلوا تشویق می کنند.

وی اذعان کرد: آنهایی که تحریک می کنند دیروز و پریروز کجا بودند؟ سال 1400 ، 1399، 1398 و... کجا بودند؟ چه می کردند؟ بله یک بار صدایشان درآمد و ما هم باید انصاف داشته باشیم. زمانی که رئیس جمهور آمریکا دستور داد به هیچ ایرانی ویزا ورود به آمریکا ندهید. آقایان صدایشان درآمد و گریه کردند و قهر کردند و آن هم نه به خاطر مردم، به خاطر سفرهای تفریحی شان به لاس وگاس و جاهای دیگر بود.

القاء ناکارآمدی نظام


امام جمعه زابل با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف دشمن القاء ناکارآمدی نظام است، گفت: بازهم می گوییم که اگر این نظام ناکارآمد است چگونه چهل و سه سال ماند؟ ماند چون مال مردم است. نظام متعلق به مردم است. مردم انقلاب کردند و یک حزب نیامده است که حکومت تشکیل دهد. همین رئیس جمهور عزیز که الان در راس کار هست و امیدواریم که خودش و دولتش در طرحی که دارند موفق شوند. والله اگر از خط انقلاب فاصله بگیرد و جدا شود همین مردم به او مهلت نمی دهد. چون انقلاب مال او نیست و مال مردم است. اگر امروز مردم سختی می کشند و تحمل می کنند که حق بزرگی به گردن همه دارند به خاطر این است که می خواهند انقلاب شان بماند.

حجت الاسلام و المسلمین عزیزی ادامه داد: جنگ های آشکار و پنهان و نیابتی که علیه ما راه انداختند و این نظام به فضل خدا ماند. نظامی که یکی پس از دیگری در حال فتح قله های بلند تکنولوژی و علم قرار می گیرد و قرار گرفته است. آنها به دنبال این دو امر هستند که ناامیدمان کنند و القاء کنند که نظام کارآمد نیست اما خواهند دید که هم ما ناامید نخواهیم شد و هم نظام کارآمد است.

وی با با اشاره به اینکه حاکمیت وظیفه دارد که عدالت را گسترش دهد و وظیفه دارد که از گرانی افسارگسیخته جلوگیری کند، افزود« حق مردم نیست که امروز با یک قیمت و فردا با یک قیمت مواجه شوند، حاکمیت وظیفه دارد با اخلالگران اقتصادی سخت، خشن، صریح، محکم و بدون مجامله برخورد کند.

امام جمعه زابل ادامه داد: امروز گران فروشی به قصد ضربه زدن به مردم، احتکار به قصد ضربه زدن به مردم و نظام، قاچاق به قصد ضربه زدن به نظام مردم باید در ردیف افساد فی الارض تعریف شود.

حجت الاسلام و المسلمین عزیزی اضافه کرد: امروز روزی است که بسیج باید وسط میدان بیاید. هر وقت آمد گره باز کرد. هر وقت بسیجیان وسط میدان آمدند بزرگترین گره های نظام را باز کردند. امروز روزی است که نیروهای امنیتی حراست از سفره مردم اولویت اول شان باشد. قوه قضاییه حفاظت از سفره مردم اولویت اول او باشد. فرمانداری ها و استانداری ها و عوامل اجرایی و خرد و کلان سفره مردم باید اولین اولویت باشد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark