داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در نخستین روز از سال ۱۴۰۲؛
افتتاح دو مدرسه 12 کلاسه در شهرستان زابل
کد مطلب: ۷۵۰۹۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۳
دو مدرسه ۱۲ کلاسه با حضور حمیدرضا خانمحمدی، معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در زابل افتتاح شد.
افتتاح دو مدرسه 12 کلاسه در شهرستان زابل
به گزارش پایگاه خبری‌اوشیدا، دومدرسه ۱۲ کلاسه در نخستین روز از سال ١۴٠٢،  با حضور حمیدرضاخانمحمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مدنی معاون روستایی نهاد ریاست جمهوری، دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، میرعبدی مدیرکل آموزش و پرورش استان، اعضای مجمع خیرین استان مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش حوزه سیستان، فرهنگیان و دانش آموزان در زابل افتتاح شد.

مدرسه دخترانه توحید با زیر بنای ١١٢٠ متر مربع و اعتبار ۶٠ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و مشارکت خیر نیک اندیش دفتریان و مدرسه پسرانه جعفریان نیز با زیر بنای ١٣۴٠ متر مربع و اعتبار ٨٠ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و مشارکت ویژه خیر نیک اندیش دکتر غلامحسین مطهری در شهرستان زابل به بهره برداری رسید.

گفتنی است خان محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در آخرین روز اسفند ۱۴۰۱ به منطقه سیستان سفر کرد. 

وی به همراه میرعبدی مدیرکل آموزش و پرورش استان و خادمی مشاور وزیر و عضو کارگروه جهادی وزارت آموزش و پرورش از فعالیت‌های گروه جهادی آل یاسین مستقر در دبیرستان شبانه روزی شهید کیقبادی توتی بازدید کرد.

در ادامه خان محمدی به همراه جمعی از مسئولین و مردم ولایت مدار و شهید پرور حوزه سیستان و خانواده های معظم شهدا، در لحظه تحویل سال جدید در جوار گلزار شهدای شهر جزینک بر مزار سردار شهید حاج قاسم میرحسینی حضور یافتند و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آنان، سال ۱۴۰۲ را آغاز کردند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark