داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان:
انتخابات فصل امیدها و رویش‌های جدید است
کد مطلب: ۷۶۳۸۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: با انتخابات حماسه‌ای خلق خواهد شد که برکات این حماسه در زندگی همه مردم جاری و ساری خواهد شد.
انتخابات فصل امیدها و رویش‌های جدید است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، مجتبی میرحسینی در جلسه جهاد تبیین و روشنگری برای شرکت پرشور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری که با حضور مسئولین، معتمدین، ریش‌سفیدان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حوزه سیستان در سالن جلسات شهیدان حاج‌قاسم، فرمانداری شهرستان زابل برگزار شد گفت: جهاد زمانی مطرح می‌شود که دشمن وجود داشته باشد و دشمن در انتخابات ورود پیدا کرده است تا با مشارکت حداقلی در عرصه بین‌الملل موضع ضعیفی داشته باشیم .
 
 میرحسینی باتوجه‌به دستاوردهای دولت شهید رئیسی که توانست با کشورهای مختلف دنیا تعامل سازنده برقرار کند افزود: این کشورها اعتماد کامل به ایران دارند و عده‌ای ساده‌اندیش و غرب‌گرا متأسفانه جهان را فقط امریکا می‌دانند و این اندیشه از زمان دوران قاجار و پهلوی در ایران شکل‌گرفته است.
 
 این مقام مسئول، ایجاد دوصدایی در جامعه و کوچه دادن به دشمن را بزرگ‌ترین خیانت به خون شهدا بیان کرد و خاطرنشان کرد: تفکر انقلابی با روحیه ایثار و فداکاری که ۲۰۰ هزار شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم این انقلاب کرد؛ ولی یک وجب از خاک کشور را به دشمن نداد و این تفکر در جامعه می‌تواند موفق و پیروز باشد.
 
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان دولت اول شهید رئیسی را دولت زیر ساخت‌ها دانست و گفت: در منطقه سیستان پروژه‌هایی زیربنایی زیادی همچون بزرگ‌ترین آب‌شیرین‌کن جهان در خشکی، بزرگراه زابل زاهدان، گاز، راه‌آهن، منطقه آزاد و دستاوردهای ویژه‌ای که برای این استان در نظر گرفته شده بود و توسط خیلی از دولت‌ها فقط حرف آن زده شد و در این دولت برای مردم به عمل تبدیل شد.
 
 وی یادآور شد: ایران در راستای یک جهش بزرگ قرار گرفته است و امروز به برکت خون شهدا و رهبری معظم، ایران به‌عنوان محور و قطب عالم اسلام است.
 
 میرحسینی انتخابات را در جمهوری اسلامی ایران، فصل رویش‌ها و امیدها دانست و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) گفت: با انتخابات حماسه‌ای خلق خواهد شد که برکات این حماسه در زندگی همه مردم جاری و ساری خواهد شد.

انتهای خبر/
 
 
Share/Save/Bookmark