داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
مجموعه گزارش‌های ارزیابی علم و فناوری کشور منتشر شد
کد مطلب: ۱۷۵۲۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۰
اوشیدا:لوح فشرده حاوی مجموعه گزارش‌های ارزیابی علم و فناوری در جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
مجموعه گزارش‌های ارزیابی علم و فناوری کشور منتشر شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: در این مجموعه که به همت هیات نظارت و ارزیابی فرهنگی و علمی شورای عالی انقلاب فرهنگی تهیه شده، سعی شده است تا با به‌ تصویرکشیدن وضعیت کنونی کشور و قوت‌ها و ضعف‌های آن، مقدمات آینده‌نگری در این زمینه فراهم شود.

برخی از اسناد و ارزیابی‏‌های موجود در این لوح عبارت است از: دومین ارزیابی کلان آموزش عالی سال‏های ۱۳۸۷-۱۳۷۹، سومین ارزیابی کلان با نگاهی به توسعه فناوری، سال ۱۳۸۶ و چهارمین ارزیابی کلان ۱۳۸۹ از جمله بخشهای این گزارش است. چهارمین ارزیابی خرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سال‏های ۱۳۸۹-۱۳۸۸ و ارزیابی خرد پارک‏های علم و فناوری، سال‏های ۱۳۸۵-۱۳۸۱ نیز در این مجموعه به چشم می­‌خورد.

از دیگر بخش­‏های این لوح فشرده می­‌توان به دومین و سومین ارزیابی خرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سال‏‌های ۱۳۸۶-۱۳۸۲، دومین و سومین گزارش ارزیابی خرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،‏ سال‏‌های ۱۳۸۶-۱۳۸۲ و دومین ارزیابی خرد دانشگاه آزاد اسلامی، سال‏‌های ۱۳۸۵-۱۳۸۳ اشاره کرد.

علاقه‏‌مندان می‌توانند برای تهیه لوح فشرده فوق به انتشارات دبیرخانه شورا واقع در خیابان فلسطین، بین بزرگمهر و انقلاب، پلاک ۳۰۹، اداره کل ارتباطات و رسانه مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
    عکاس :