داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مسئول آتش‌نشانی شهرستان نیمروز خبر داد:
آماده‌باش آتش‌نشانی ادیمی برای چهارشنبه آخر سال
کد مطلب: ۷۶۰۸۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۵
مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیمروز گفت: پرسنل واحد آتش‌نشانی برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال در آماده‌باش کامل قرار دارند.
آماده‌باش آتش‌نشانی ادیمی برای چهارشنبه آخر سال
جواد جهانی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و جشن آئینی چهارشنبه‌سوری با اشاره به آماده‌باش ایستگاه آتش‌نشانی شهرستان نیمروز در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: چهارشنبه‌سوری یکی از آئین‌های نوروزی استقبال از عید باستانی نوروز و گنجینه‌ای از فرهنگ و سنت ایرانی است که در هر شهر و منطقه‌ای، رنگ و بوی خاص خود را دارد.

وی افزود: استقرار خودروهای امدادرسانی با تجهیزات کپسول اطفای حریق در میدان‌های سطح شهر و گشت‌زنی‌های مستمر و هماهنگی بین‌بخشی با اورژانس ۱۱۵ شهر ادیمی و کلانتری ۱۱ شهری در راستای مدیریت حوادث احتمالی از برنامه‌ریزی‌های این واحد است.

وی با بیان اینکه بر اساس تجربه، چهارشنبه پایانی سال توأم با خطرات احتمالی است در همین راستا طرح‌ها و برنامه‌های کارآمد با محوریت فرهنگ‌سازی، آموزش و اطلاع‌رسانی انجام شده و در دست اقدام است، افزود: بر اساس راهبرد واحد آتش‌نشانی، خودروهای آتش‌نشانی از ۲۲ تا ۲۳ اسفندماه جاری در بلوار امام خمینی (ره)، مستقر می‌شوند.

جهانی تأکید کرد: شهروندان باید با احترام به حقوق شهروندی و پرهیز از انجام رفتارهای پرخطر، چهارشنبه‌سوری ماندگاری را در آخرین روزهای سال رقم بزنند و از رفتارهای پر خطر پرهیز کنند.

وی تصریح کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل یا خطر آتش‌سوزی، بلافاصله مراتب را به سامانه ۱۲۵ یا تلفن ثابت ۳۲۶۹۲۷۴۴ واحد آتش‌نشانی اطلاع دهند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark