داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان زابل بیان کرد:
با عاملین شرارت ها با قاطعیت برخورد شود/ما بایداز نیروی انتظامی حمایت کنیم
کد مطلب: ۷۴۵۵۴
تاریخ انتشار:جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی گفت: ما باید از نیروهای نظامی حمایت کنیم و باید با عالمین اغتشاشات به قاطعیت برخورد شود.
با عاملین شرارت ها با قاطعیت برخورد شود/ما بایداز نیروی انتظامی حمایت کنیم
به گزارش اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل بعد از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: در حنگ فرهنگی نظام سلطه با نظام اسلامی ومردم، ما به یک مرحله تاریخی رسید و نظام سلطه بر خانواده و خصوصا زن متمرکز شد و این نگاه به دو مسیر ایجابی و سلبی پیگیری کند و همراه با کلید واژه هایی مانند کرامت زن، نظیر آزادی زنان و از دیدگاه این گروه آزادی یعنی زنان حق دارند آنگونه که می خواهند در جامعه زندگی کنند و منظورشان این است که زن ایرانی خود را در معرض عرضه جنسی مردان قرار دهد.

وی افزود: در جنگ رسانه ای کسانی پیروز هستند که بتوانند بر اذهان حکومت کند و سوال اینجاست که این گروه هدف شان چیست؟حجاب اجباری نباشد، گشت ارشاد نباشد آیا از نظام خانواده چیزی باقی خواهد ماند؟

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی تصریح کرد:سالهاست که با عنوان کلیدواژه های چهارشنبه سفید ایجاد کردند و کلی هزینه بابت این کلیدواژه به دختران ما حمایت کردند و بعد کلید واژه ترکیبی حجاب اجباری اضافه شد و اذهان برای تنفر نسبت به گشت ارشاد با هر ماهیتی که دارد ایجاد کردند و هر چه جلوتر رفتند با واکنش منفی مردم روبرو شدند و از آخرین حربه شان که کلید واژه مهسا امینی بود استفاده کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این بین به نیروهای انتظامی خدوم و زحمتکش که نورچشم ما هستند ظلم شد و ما باید از این برادران و مجاهدت های عظیم نیروی انتظامی حمایت لازم را داشته باشیم، چرا که نیروی انتظامی وقتی می تواند اقتدارش را کامل کند که ما در کنارشان باشیم و حمایت کنیم.

وی ادامه داد: دین ندارید حداقل انسان باشید، آیا زنی که به خاطر حفظ پاکدامنی خود را از پنجره بیرون انداخت بشر نبود، این گروه که اموال عمومی و نظامی را و پلیس این مملکت را به آتش می کشد و روسری از سر ناموس مملکت بر می دارند و امروز فضا را به سمت و سویی می برند که پلیس ما نمی تواند وظیفه ذاتی خود را انجام دهد، امروز روزی است که ما باید از نیروی انتظامی حمایت کنیم.


وی افزود:عزیزان ما در نیروی انتظامی، سپاه، اطلاعات و ارگان های امنیتی، مواظب باشید مهم کارگردان های این اعتراضات است که باید دستگیر شوند و باید دست های پنهان را برملا کرد و با عاملین این تخریب ها و اغتشاشات با قاطعیت برخورد شود و نباید سکوت کنیم و بعغد مدعی نظام شویم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark