داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان؛
سرعت زیاد باز هم حادثه ساز شد/ 8مجروح حاصل واژگونی خودرو پژو در محور زابل زاهدان
کد مطلب: ۶۴۳۸۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸
رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت:واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در محور زابل به زاهدان ۸ مجروح برجای گذاشت.
سرعت زیاد باز هم حادثه ساز شد/ 8مجروح حاصل واژگونی خودرو پژو در محور زابل زاهدان
غلامعلی رفعت مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی زابل درگفتگو با خبرنگار اوشیدا، با اعلام این حادثه، اظهار داشت: پس از وقوع حادثه واعلام موضوع ظهر امروز به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل، بلافاصله۳ تیم امدادی از پایگاه اورژانس جاده‌ای تاسوکی و رامشار و سه راهی دشتک به محل حادثه اعزام و اقدامات درمانی اولیه را آغاز کردند.

رفعت افزود:۸مجروح حادثه پس از ارائه خدمات اولیه درمانی به وسیله ۳دستگاه آمبولانس به بیمارستان امیرالمومنین زابل منتقل شدند.

سرهنگ کشواد بهروزی زاده رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان نیز در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی سواری پژو محور زابل به زاهدان حوالی تاسوکی بلافاصله گشت تصادفات برای بررسی در محل حادثه حاضر شدند.

سرهنگ بهروزی با اشاره به علت این حادثه، گفت: تخطی از سرعت مطمئنه دلیل این حادثه بوده است.

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان با اعلام دوطرفه بودن محور‌های شمال از رانندگانی که قصد تردد در این محور‌ها را دارند خواست: در همه حال توجه کامل به جلو را داشته و با رعایت حق تقدم عبور برای سایر رانندگان سفری ایمن برای خود و دیگران به همراه داشته باشند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :