داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۴
 
اختصاصی اوشیدا/
اولین روز کاری شهردار جدید زابل
کد مطلب: ۱۶۳۱۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۲۷
اوشیدا: غلامعلی‌ خمر به عنوان شهردارجدید زابل از امروز (26آبان) کار خود را آغاز و امورات شهری مربوط به حوزه شهر زابل را بر عهده گرفت.
اولین روز کاری شهردار جدید زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: حامد شهرکی مقدم سخنگوی شورای اسلامی شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: غلامعلی‌ خمر به عنوان شهردار جدید زابل از امروز (۲۶آبان) کار خود را آغاز و امورات شهری مربوط به حوزه شهر زابل را بر عهده گرفت.

وی عنوان کرد: خمر با داشتن سابقه کار در شهرداری مشهد و مدیریت طرح و برنامه دانشگاه، می‌تواند به عنوان یک طراح برنامه توسعه‌ای آینده زابل را با چشم انداز کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت ترسیم کند و آینده درخشانی برای منطقه سیستان رقم خورد.

وی گفت: از یک شهردار دانشگاهی انتظار می‌رود با ارتباط و تعامل با دستگاه‌های اجرایی شهرستان معتمدان و سران طوایف و عموم مردم بتواند در راستای توسعه فضای شهری موفق عمل کند و آنگونه که شایسته سیستان است ،عمل شود

سخنگوی شورای اسلامی شهرستان زابل از حمایت استاندار و فرماندار زابل در راستای تسریع در صدور حکم شهردار زابل قدردانی کرد
شهرکی‌مقدم بیان داشت: بهسازی ورودی‌های سطح شهر با ایجاد کمربند فضای سبز، تسریع در روند ساخت و سازهای سطح شهر، ایجاد پارک‎های جدید و فعال سازی سازمان‎های وابسته به شهرداری زابل از جمله خواسته‎های مردم از شهردار جدید زابل است
Share/Save/Bookmark
محمود
۱۳۹۲-۰۸-۲۶ ۲۱:۱۴:۳۷
سلام ، جناب شهرکی سازمان های شهرداری فعال هستند منظور شما چه بود !!!! (4588)