داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
انتقام از محرم و اربعین با حمله به مردم
کد مطلب: ۷۵۴۲۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۷
دشمن به خیال خام خود تصور می‌کرد که مردم ایران به واسطه تبلیغات فریبنده، از مذهب و باور‌های دینی خود فاصله گرفته و پازل پروژه فریبنده «زن، زندگی، آزادی» یکی پس از دیگری با حمله و انتقام از محرم و اربعین اجرا خواهد شد.
انتقام از محرم و اربعین با حمله به مردم
حجت‌الاسلام محسن سنجری، مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت: حادثه تروریستی حرم شاه چراغ بار دیگر رویکرد و مشی ددمنشانه جریان تکفیری و اربابان پلید آنان را نشان داد.

حمله به حرم امن الهی نشان از استیصال گردانندگان و طراحان گروهک‌های تکفیری و تروریستی است که هرگاه دچار یاس از لشکرکشی به گوشه گوشه دنیا مخصوصاً جهان اسلام می‌شوند، به جای جمع کردن مردم معترض‌شان در آمریکا، فرانسه و رژیم صهیونیستی اقدام به انتحار و انفجار در مکان‌هایی که مردم درحال اعمال عبادی خود هستند چرا که نمی خواهند مردم روی آرامش ببینند و اقدام به ترورهای کور، ایجاد ناامنی، احساس ناامنی، نشان دادن تصویر ناامن از ایران، رعب و وحشت ایجاد کردن برای عدم ریسک سرمایه‌گذاری در ایران.

اما طی ماه‌های گذشته به واسطه مهندسی فتنه و بدون حاصل بودن آن در فاز جدید اقدام به حملات ناجوانمردانه به مردم بی‌دفاع می‌کنند که البته درخوی وحشی صفتی این جماعت که بلافاصله با افتخار (داعش) مسولیت آن را برعهده می‌گیرد، جماعتی که در ۱۲سال گذشته هزاران نفر از مردم عراق وسوریه را کشته و یا میلیون‌ها نفر را آواره کردند و درسودای دولت اسلامی عراق وشام با سد جبهه مقاومت در این دوکشور کمر آنها شکست و دودمان آنان برای همیشه جمع شد اما اکنون به جهت اینکه ایران دارای امنیت پایداری است اقدام به ناامن‌سازی و ناامن‌انگاری کشور می‌کنند.

اما چرا مجدد در حرم شاهچراغ

به واسطه القای نفوذ و ادای قدرت ورود به منطقه امن برای ضریب دادن به احساس عدم امنیت و عدم همراهی مردم با جماعت تروریست در ایام عزاداری محرم که خواستند با اقداماتی حسینیه‌ها و تکایا را تعطیل کنند.

به دلیل عدم همراهی تروریست‌های فضای مجازی که سعی در کمرنگ کردن مجالس حسینی با شعار نپوشیدن پیراهن مشکی وعدم اقامه عزای سید الشهدا داشتند.

به دلیل تلاش در جهت عدم رغبت مردم به اماکن مقدسه و مشاهد شریفه و به چالش کشاندن بزرگترین تجمع جهانی یعنی اربعین حسینی که یکی از مهمترین مولفه‌های قدرت محسوب می‌شود.

القای وجود جریان داعش به صورت سازمان‌یافته و هدفمند به طوری که بیش از هفت سال با جان‌فشانی رزمندگان اسلام و مدافعان حرم به فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی، سازمان و هیمنه آنان متلاشی شده است.
باور به اینکه می‌توانند ایران را سوریه‌سازی کنند و در مغزهای بیمار خود و تلاش در جهت ایجاد فتنه‌های مدرن با عملیات‌های تروریستی و رعب و وحشت.

القای ناکارآمدی نیروهای امنیتی در جهت ناامید کردن مردم و تلاش دشمن به تعبیر امام خامنه‌ای ایجاد ناامیدی و نشانه رفتن ایمان مردم است.
امروز جریان تکفیر و داعش و سردمداران و حامیان آنان دو لبه تیز قیچی هستند که هیچ‌گاه دوست نداشتند امنیت و آسایش غیر از آنچه خودشان می‌خواهند در گوشه گوشه جهان اتفاق بیفتد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark