داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
نابسامانی توزیع گاز مایع دغدغه‌ تمام‌نشدنی؛
آیا کمبود سیلندر گاز در شهرستان زابل مرتفع می‌شود؟
کد مطلب: ۷۵۴۴۵
تاریخ انتشار:شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۱۰
با توجه به گلایه‌های شهروندان در خصوص کمبود سیلندر گاز، با پیگیری‌های صورت گرفته مسئولین سهمیه گاز زابل رفع خواهد شد.
آیا کمبود سیلندر گاز در شهرستان زابل مرتفع می‌شود؟
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، با آغاز فصل پاییز و خنک‌تر شدن هوا بزرگترین مشکل مردم سیستان نیز تشدید یافته است و همانند سال قبل مردم از نبود گاز در زابل خبر می‌دهند.

سال گذشته بود که مردم سیستان برای به دست آوردن کپسول‌های گاز باید ساعت‌ها در صف‌های طولانی می‌ایستادند، در سال جاری نیز به نظر می‌رسد که مشکلات گاز زودتر از سال قبل به سراغ آنها آمده است.

در سیستان معمولا ماشین‌های حمل گاز وجود دارد که کپسول‌های مایع گاز را در خیابان‌های معین شده‌ای به فروش می‌رسانند اما با این حال هم مردم طی روزهای اخیر با گرانی و همچنین کمبود گاز مواجه هستند.

رفع مشکل کمبود سیلندر گاز در زابل

علیرضا ملاشاهی با توجه به گلایه‌های شهروندان در خصوص کمبود سیلندر گاز در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: حمل سیلندرهای گاز بر دوش مردم شایسته و زیبنده جامعه اسلامی نیست، لذا به خودروهای حمل سیلندر گاز تاکید شده است که در مکان‌های از پیش تعیین شده حضور پیدا کرده و نیاز شهروندان را تامین کنند.

ملاشاهی ادامه داد: مردم برای تامین گاز نگرانی نداشته باشند و طی امروز و فردا، از تجمع در محل‌های توزیع گاز خودداری کنند و تنها به منظور مصرف روزانه خود گاز تهیه کنند چرا که نیازی برای ذخیره‌سازی مردم نیست.

وی تاکید کرد: حفظ کرامت مردم بالاترین وظیفه است و باید تلاش شود، خدمات‌رسانی به مردم به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار مسئولان و شرکت‌های تامین و توزیع گازمایع قرار گیرد.

ملاشاهی خاطرنشان کرد: با توجه به بازدیدهای انجام شده از شهروندان درخواست می‌شود از ذخیره سازی گاز پرهیز کرده و به اندازه نیاز روزانه گاز تهیه کنند.

فرماندار زابل بر اهمیت و ضرورت مقابله با سودجویان و به وجود آورندگان بازار سیاه گاز در سطح شهرستان زابل تاکید کرد.

ملاشاهی با تاکید بر رسیدگی به تخلفات حوزه تامین و توزیع گاز افزود: توزیع گازمایع در محل‌های مشخص شده با نظارت اداره صمت، شرکت نفت و سایر دستگاه‌های دست اندرکار باید به خوبی انجام شود.

وی تصریح کرد: موضوع تهیه گاز جزو برنامه‌های اصلی فرمانداری و مسئولان است و مردم نباید هیچ دغدغه‌ای از بابت کمبود گاز داشته باشند

وی تاکید کرد: این تازه شروع کار است و تا پایان زمستان امسال به صورت ویژه و روزانه پیگیر موضوع گاز شهرستان زابل و مردم عزیزمان در سیستان خواهیم بود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark