داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۴
 
پایان کار طرح هجرت3 در زابل،
تقویت روحیه مسئولیت پذیری و مشارکت گروهی از اهداف اصلی طرح هجرت/ مرمت و زیباسازی 10 مدرسه در طرح هجرت 3 در زابل
کد مطلب: ۳۹۵۳۵
تاریخ انتشار:جمعه ۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۴
فرمانده سپاه زابل در مراسم اختتامیه طرح هجرت ۳ در شهرستان زابل گفت: این طرح از هفتم تیرماه سال جاری با شناسایی و تعیین عرصه های فعالیت شروع شد.
تقویت روحیه مسئولیت پذیری و مشارکت گروهی از اهداف اصلی طرح هجرت/ مرمت و زیباسازی 10 مدرسه در طرح هجرت 3 در زابل
محمد ناظری فرمانده سپاه زابل در مراسم اختتامیه طرح هجرت ۳ در شهرستان زابل گفت: این طرح از هفتم تیرماه سال جاری با شناسایی و تعیین عرصه های فعالیت شروع و در اواخر مرداد ماه به کار خود پایان داد .

وی افزود: امسال تعداد 10 مدرسه جهت اجرای طرح هجرت با هزینه ای بالغ بر 320 میلیون ریال در نظر گرفته شده بود که عرصه های مختلفی مانند رنگ آمیزی، نقاشی، زیبا سازی، دیوار نویسی، تعمیر میز و نیمکت در مدارس هدف با همکاری آموزش و پرورش و حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی و با شرکت 450 دانش آموز اجرا شد .

فرمانده سپاه زابل، مشارکت دانش آموزان در فعالیت های عمرانی ، تقویت و اشاعه فرهنگ کار و تلاش ، تقویت روحیه مسئولیت پذیری و مشارکت و همکاری گروهی را از اهداف اصلی طرح هجرت برشمرد.

وی با بیان اینکه این طرح در مدت 60 روز و در قالب اردوهای 10 روزه  برگزار شده است،بیان داشت: نظارت دقیق بر روند اجرای طرح ، اجرای فعالیت های فرهنگی و ورزشی و تشکیل کلاس های تقویتی و فوق برنامه از دیگر برنامه های طرح هجرت ۳ بود که در سطح منطقه اجرا شد .

ناظری خاطرنشان کرد: حضور دانش‌آموزان در طرح هجرت ۳ با کمترین هزینه در تقویت روحیه مسئولیت‌پذیری و مشارکت در پیشرفت، آبادانی و عمران کشور نقش بسزایی دارد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مظلوم وصبور
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۰۹:۴۶:۰۰
اززحمات جناب سرهنگ ناظری کمال تشکرراداریم (9240)