داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل مطرح کرد:
خنثی شدن توطئه‌های دشمنان انقلاب با حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
کد مطلب: ۷۵۹۹۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۴
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: مردم ولایتمدار و امت انقلابی با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان انقلاب را خنثی کردند.
خنثی شدن توطئه‌های دشمنان انقلاب با حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اوشیدا، علیرضا ملاشاهی در راهپیمایی حماسی و وحدت‌آفرین مردم زابل با تجلیل از حضور پرشور مردم ولایت‌مدار سیستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ بیان کرد: آن چه امروز همگان شاهد بودند حضور حماسی مردم ولایت‌مدار سیستان که با حضور خود در این راهپیمایی حماسه‌ای دیگر خلق کردند و نشان دادند که مثل همیشه پای‌کار نظام و انقلاب هستند و این حضور نتیجه بصیرت و زمان‌شناسی مردم فهیم زابل بود.

 وی افزود: تلاش دشمن کم‌رنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود که حضور باشکوه و دشمن‌شکن مردم دارالولایه سیستان بار دیگر نشان داد که دشمن توان جدایی مردم از انقلاب را ندارد.

 فرماندار ویژه زابل بیان کرد: این حضور گسترده موجب خنثی‌شدن توطئه‌های دشمنان علیه ملت ایران می‌شود و مردم نشان داده‌اند که اهل صبر و تحمل هستند و با وجود تمامی مشکلات و گرفتاری‌ها، هیچ‌وقت از اسلام و انقلاب دست برنداشته‌اند.

 وی ادامه داد: مردم ولایی شهرستان زابل با حضور گسترده خود تجدید پیمانی دوباره با آرمان‌های پرافتخار امام، انقلاب و رهبر فرزانه معظم انقلاب به‌عنوان سکان‌دار کشتی انقلاب و آرمان‌های شهیدان بستند.

 ملاشاهی افزود: این حضور پرشور مردم فهیم و ولایت‌مدار شهرستان زابل نشان می‌دهد که انتخاباتی با مشارکت حداکثری در حوزه سیستان رقم می‌خورد.

 وی با اشاره به اینکه جشن مشارکت حداکثری را همه با هم در یازدهم اسفندماه پای صندوق‌های رأی برگزار می‌کنیم، تصریح کرد: حضور آگاهانه در این راهپیمایی وظیفه مسلولان را برای خدمت بیش‌ازپیش به مردم سنگین‌تر می‌کند؛ و همه مدیران شهرستان زابل وظیفه دارند با خدمت شبانه‌روزی به این مردم ادای دین کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark