داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
کارشناس مذهبی:
سیره انبیا و معصومین مشعل راه هدایت نسل جوان/ تروریسم و افراط گرایی در جهان تشدید شده است
کد مطلب: ۷۴۶۳۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲
حجت الاسلام والمسلمین اشفاق وحیدی گفت: تبیین پیام قرآن و ترویج سیرت ائمه برای نسل جوان ضروری است چرا که تروریسم و افراط گرایی در جهان تشدید شده و این پدیده شوم تهدید مستقیم علیه نسل جوان است.
سیره انبیا و معصومین مشعل راه هدایت نسل جوان/ تروریسم و افراط گرایی در جهان تشدید شده است
حجت الاسلام والمسلمین اشفاق وحیدی کارشناس مذهبی و امام جمعه ملبورن در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: آشنایی با مفاهیم و منویات قرآن مجید مصداق شناخت اسلام و دین الهی است لذا جوامع امروز به ویژه نسل جوان نیازمند تبیین پیام قرآن و پیروی از سیره ائمه اطهار علیهم السلام هستند.

وی افزود: پیروی از تعلیمات و منویات اهل‌بیت عصمت و طهارت مشعل راه و منبع الهام برای بشریت به ویژه تمامی ادیان و مذاهب اسلامی است.

وی ادامه داد: تربیت نسل جوان یکی از وظایف اصلی و حساس والدین است و آنان باید فرزندان خود و نسل جوان را به پیروی از سیره ائمه و تبعیت از پیام قرآن هدایت نمایند.

حجت‌الاسلام وحیدی تاکید کرد: تروریسم و افراط گرایی در جهان تشدید شده و این پدیده شوم تهدید مستقیم علیه ملت‌های مسلمان از جمله نسل جوان است لذا باید برای مقابله با این تهدید آماده باشیم‌.

این کارشناس مذهبی خاطرنشان کرد: آمادگی برای مقابله با توطئه‌های دشمن در گروی پیروی از تعالیم دین مبین اسلام و استفاده از تعلیمات قرآنی و سیره ائمه است.

وی تصریح کرد: ما هرنوع تروریسم و سرکوب در کشورها را به شدت محکوم کرده و معتقدیم که اخوت و انسجام اسلامی تنها از مسیر قرآن و پایبندی به اصول اسلام حاصل می‌شود.
سردبیر: فرشته عسکری
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark