داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
اظهارات جنجالی دختر حجازی علیه قلعه نویی؛ وقتی به بیمارستان آمد حال پدرم صدبرابر بدتر شد
کد مطلب: ۲۶۹۹۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۵
اوشیدا: آتوسا حجازی در آستانه سومین سالگرد درگذشت پدرش گفت: «بعد از رفتن قلعه نویی به بیمارستان حال پدرم صدبرابر بدتر شد»
اظهارات جنجالی دختر حجازی علیه قلعه نویی؛ وقتی به بیمارستان آمد حال پدرم صدبرابر بدتر شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: خانواده حجازی سال گذشته به خاطر همکاری فرهاد مجیدی - به عنوان یکی از حامیان همیشگی ناصر حجازی - با امیر قلعه نویی علیه وی موضع گرفتند.روز گذشته آتوسا حجازی دختر ناصرخان، در مصاحبه ای انتقادی بار دیگر مواضع خانواده حجازی علیه امیر قلعه نویی را تکرار کرد. بخش هایی از این مصاحبه جنجالی که خبرگزاری برنا با دختر و داماد ناصر حجازی انجام داده را می خوانید.* بعداز فوت پدرتان امیرقلعه نویی ادعایی را مطرح کرد که شما به آن پاسخ دادید الان هم بر همان موضع هستید؟

- (سعید رمضانی): تا چهلم ناصر خان نمی خواستیم صحبت کنیم. شب هفت ایشان هم ادعاهایی مطرح شد که نزدیکان ما آمدند و خبر دادند اما قرار شد پاسخی ندهیم. آن فرد! در بدترین زمان ممکن حرفش را زد ولی دلیلی نداشت ما جواب بدهیم و حال ما هم خوب نبود.- (آتوسا): یادم می آید برای کاری که من داشتم به کیش رفته بودیم و یک روز صبح بسیار اتفاقی مصاحبه آن فرد! را دیدیم. صحبت هایی شد که مجبور شدیم جواب بدهیم بهتر بود این حرف ها قبل از فوت پدرم زده می شد تا جواب می داد اما وقتی خودش نبود ما باید پاسخ می دادیم.* همیشه هم هوادران ایشان تاکید داشتند که امیر قلعه نویی به مراسم نیاید. خواست خانواده چه بود؟

- (سعید رمضانی): خیلی ها می خواستند که آن فرد! در مراسم ناصرخان نباشد. نظر من و آتوسا هم همان مصاحبه ها بود و سر اعتقادمان هستیم و آشتی نمی کنیم. چون دلیل ندارد وقتی در باطن ضد هم هستیم همدیگر را می بینیم قربان و صدقه برویم! از نیت قلبی ناصر خان اطلاع داشتم و به همین دلیل دوست ندارم با آن فرد! روبرو شویم.- (آتوسا): وقتی آن فرد! به بیمارستان رفت نمی دانم چه کسی این ملاقات را هماهنگ کرده بود. بعد از رفتن او حال پدرم منقلب شد و حال پدرم صدبرابر بدتر شد وقتی این طور است دلیل نداشت به ملاقات پدرم برود. پدرم به او حرفی نزد اما هواداران واکنش تندی به آن نشان دادند و حتی پلیس هم پادرمیانی کرد.

 
Share/Save/Bookmark
مرجع : جام نیوز
    عکاس :