داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
انتخابات مهم‌ترین رویداد سیاسی جمهوری اسلامی ایران است
کد مطلب: ۷۶۰۴۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۶
امام‌جمعه زابل گفت: انتخابات اسفندماه سال جاری مهم‌ترین رویداد سیاسی جمهوری اسلامی ایران است.
انتخابات مهم‌ترین رویداد سیاسی جمهوری اسلامی ایران است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی عزیزی در نشست با دانش‌آموزان رأی اولی در شهرستان زابل بیان کرد: در کنار اهمیت و ضرورت حضور واجدین شرایط از جمله دانش‌آموزان رأی اولی در پای صندوق‌های رأی، بررسی داوطلبان انتخابات و رأی‌دادن با آگاهی و شناخت کامل می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد و دانش‌آموزان ما باید به این امر مهم نیز توجه داشته باشند.
 
 وی افزود: مردم تمایل دارند نمایندگانی راهی مجلس شورای اسلامی کنند که حفظ امنیت و منافع ملی اولویت اصلی‌شان باشد، بنابراین برای تحقق این هدف در انتخاب نمایندگان اصلح باید برخی شاخص‌ها را جدی گرفت تا بر مبنای آن خصوصیت‌ها نماینده راهی مجلس شورای اسلامی شود.
 
 حجت‌الاسلام‌والمسلمین عزیزی تأکید کرد: رسیدن به سن حضور رأی اولی‌ها در انتخابات، در حقیقت جشن بلوغ سیاسی برای مشارکت و نقش‌آفرینی در این رویداد مهم سیاسی است و حضور پرشور رأی اولی‌ها می‌تواند موتور شور و نشاط انتخابات را در جامعه به حرکت درآورد.
 
 وی ادامه داد: دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در بین قشرهای مختلف جامعه است، رأی اولی‌ها آغازگر حرکتی برای ادامه مسیر انقلاب، خون شهدا و رشد و تعالی کشور هستند.
 
 امام‌جمعه زابل خاطرنشان کرد: مشارکت فعال و پویای معلمان، دانش‌آموزان و اولیای آنان که بخش قابل‌توجهی از جمعیت شهرستان را تشکیل می‌دهند می‌تواند به برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری در شهرستان کمک کند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark