داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
بیانیه‌ای در حمایت مردم غزه:
بیانیه و تجمع دانشگاهیان دانشگاه دولتی زابل در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی
کد مطلب: ۷۵۵۰۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۰
دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه دولتی زابل با صدور بیانیه و تجمع در محوطه دانشگاه جنایات وحشیانه رژیم کودک‌کش اسرائیل را محکوم کردند.
بیانیه و تجمع دانشگاهیان دانشگاه دولتی زابل در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، در پی جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و بیمارستان غزه، رئیس دانشگاه، به همراه معاونین و جمعی از مدیران، اساتید،کارکنان و دانشجویان دانشگاه زابل امروز پس از اقامه نماز ظهر و عصر مقابل مزار شهدای گمنام این دانشگاه تجمع کردند و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و صدور بیانیه، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است.

بسم رب الشهدا و الصدیقین
و من یقتل مومنا متعمدا فجزاوه جهنم خالدا فیها و غضب الله علیه و لعنه و اعد له عذابا عظیما
رژیم اشغالگر قدس از ابتدای تاسیس منحوسش، به پشتوانه شیطان بزرگ، حق ملت فلسطین را غصب کرده و هر ظلم تصور شدنی در حق این مردم مظلوم را روا داشته است، البته در طول این مدت مبارزین فلسطینی خاموش ننشسته و در برابر تجاوزات این ارتش جنایتکار به خاک و ناموس فلسطینیان، مقاومت جانانه‌ای کرده اند.

این بار اما طوفان‌الاقصی فشار زیادی به جنایتکاران و کودک‌کشان صهیونیستی وارد کرده است و دشمن صهیونیستی که قدرت مقابله با توان روزافزون نیروهای آزادی خواه فلسطینی را ندارد، بیش از ۱۰ روز است که آب، غذا،دارو،سوخت و برق را بر بیش از دو میلیون انسان بی‌گناه بسته است و وحشیانه به بمباران کور مناطق مسکونی می‌پردازد.
خونخواری صهیونیست‌ها، کودک، زن، پیر یا جوان نمی‌شناسد،حتی خبرنگاران خارجی و کادر درمان هم از گزند این غده سرطانی در امان نيستند همه این جنایت‌ها با حمایت کامل مدعیان دروغین حقوق بشر در حال رخ دادن است.
دشمنان اسلام این بار جنایتی بی‌سابقه و نابخشودنی مرتکب شده‌اند، ساعاتی پیش هواپیماهای متجاوز صهیونیست‌ها با حمله به بیمارستان المعمدانی غزه، بیش از ۵۰۰ بیمار، کادر درمان و مردم عادی را به خاک و خون کشیده و شهید کردند.

گمان می‌رود بیش از ۱۰۰۰ نفر زیر آوار مدفون شده باشند تصاویر حمله به چنین محلی که پناهگاه بی‌پناهان غزه بود، چنان دلخراش و آزاردهنده است که کلام را از لب هر آزاده ای می‌گیرد.

دانشگاهیان دانشگاه دولتی زابل با قوی‌ترین لحن ممکن جنایت و نسل‌کشی علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم می‌کنند و خاضعانه برای سلامت جاماندگان زیر آوار دست به آسمان بلند می‌کنند، قلب و ذهن تمام آزادگان جهان با بازماندگان این کشتار وسیع هست و خواهد بود.

طوفان الاقصی شاید اولین طوفان علیه خانه عنکبوتی صهیونیست‌ها باشد اما ارتکاب چنین جنایاتی، بدون شک طوفان‌های بیشتر و عظیم‌تری به ارمغان خواهد آورد، امید است که رزمندگان فلسطینی، شانه به شانه سایر نیروهای محور مقاومت، هرچه سریعتر انتقام سخت و کوبنده‌ای از جنایتکاران بگیرند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark