داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
آمادگی شهرستان زابل برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
کد مطلب: ۷۶۳۱۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۱۵
فرماندار ویژه زابل گفت: باتوجه‌به برگزاری انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال گذشته، آمادگی لازم برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در تاریخ هشتم تیرماه امسال وجود دارد.
آمادگی شهرستان زابل برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
علیرضا ملاشاهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا با بیان اینکه ایران اسلامی با شهادت رئیس‌جمهور مردمی، شخصیت بی‌نظیری را از دست داد و باعث حزن و اندوه همه ما شد، بیان کرد: با شهادت سید محرومان، خادم‌الرضا (ع)، موظف به برگزاری انتخابات دوره چهاردهم ریاست‌جمهوری با استناد به اصل یک‌صد و سی و یک قانون اساسی هستیم.

وی ضمن تأکید لازم بر برنامه‌ریزی برای تدارک و فراهم‌کردن مقدمات انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: تجربه برگزاری موفق انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال ۱۴۰۲ می‌تواند در زمینه برگزاری هر چه‌بهتر این انتخابات مؤثر باشد.

وی افزود: هماهنگی‌های ستاد انتخابات به‌صورت روزانه خواهد بود تا آمادگی کامل را برای برگزاری این امر مهم داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت‌های مردمی، گروهای جهادی، بانوان، نخبگان و معتمدین سرلوحه اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های این شهرستان هست گفت: در سال گذشته همراهی و همدلی مردم این منطقه گویای این امر مهم بود که باعث پیشرفت و ترقی و در نهایت آبادانی شهرستان را در پی داشت.

وی ادامه داد: تمامی برنامه‌ریزی‌ها بر اساس معیارهای اعلام شده مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم خواهد بود.

ملاشاهی در ادامه به تعامل خوب با شورای نگهبان اشاره نمود و ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای برگزاری انتخابات پرشور باید پای‌کار باشند و همکاری لازم را با ستاد انتخابات داشته باشند.

وی بر رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات تأکید کرد و گفت: ما به‌عنوان مجری باید به فکر مشارکت حداکثری و برگزاری امن و سالم انتخابات باشیم.

فرماندار ویژه زابل به اهمیت برگزاری این انتخابات با عنایت به تلاش‌ها و خدماتی که دولت سیزدهم به‌منظور اجرای پروژه‌های مهم در اقصی‌نقاط کشور انجام داده و بخشی از آن نیز ادامه دارد اشاره کرد و افزود: باید همه تلاش خود را برای فراهم‌کردن شرایط مشارکت حداکثری باهدف تشکیل دولتی قوی همانند دولت شهید آیت‌الله رئیسی بکار گیریم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark