داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
خناسان مشغول کارند
کد مطلب: ۷۵۵۶۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۸
در ماجرای "آرمیتا گراوند" عده‌ای تلاش کردند تا فوت او را نظام ربط دهند از همه اینها واضح‌تر، کفتارهایی هستند که منتظر فوت این دختر بودند تا شاید آشوبی دیگر درست کنند اما این فتنه خنثی شد.
خناسان مشغول کارند
حجت‌الاسلام والمسلمین محسن سنجری مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت:درگذشت آرمیتا گراوند دختر نوجوان در ایستگاه مترو تهران که در۹مهرماه امسال براثر افت فشارخون و اصابت به واگن مترو رخ داد و مدتی در بیمارستان بستری بود و سپس فوت کرد، همه مردم ایران را مغموم ساخت  و همه مردم و مسولین در غم درگذشتش با خانواده این دختر احساس همدردی کردند.

اما جریان فتنه‌انگیز و فتنه‌باز و خناسان اجیره‌ای که مرتب بر غم اندوه مردم باررفتارشان نمک می‎پاشند از آن فوتبالیست حامی دروغین زن، زندگی،آزادی تا آن استادنمای پرحرف که لمیده در بهترین نقطه پایتخت برای ری استارت فتنه‌ای جدید با لشکرسازی کاذب مجدد با ادعاهای تکراری کاذب سعی در محکوم کردن نظام و انقلاب دارند و با هر شکلی می خواهند عامل فوت او را ارتباط به گشت ارشاد و نظام دهند.
به راستی چگونه این جماعت مرتب با احساسات مردم به دروغ بازی می‌کنند.

این جماعت همیشه خود را در دایره رسانه‌های دروغ‌پرداز تعریف کرده یا با نشست یا با لایک و کامنت اخبار جعلی سعی در توسعه اخبار کذب برای جریان‌سازی و جهت بخشیدن به تولید خواسته‌های نامشروع دارند.

جریان غرب‌گرا و غرب‌نشین وقتی جیب‌شان به ته می‌کشد برای کسب اعتبار و ذخیره ارزی شخصی خود باید برای تنفس مالی پاروی همه چیز بگذارند.

اپوزیسیون فعال نمک خورده و نمک‌دان شکسته برای رسانه‌ای شدن و احیاناً ایجاد بار رسانه‌ای و اجتماعی سیاسی و شومن‌بازی جای فلان کس و فلان شخص در زندان و بازداشتگاه نیست سعی در انتشار اخبار جعلی و فیک دارند.

سعی فتنه‌انگیزان برای عمق بخشیدن به جنبش‌های دروغینی همچون زن زندگی،آزادی، ناگزیز از چنین اتفاقات طبیعی بهره گرفتن برای رسیدن به حداقل آرزوهای خود در جهت آشوب و فتنه در کشور برسند.

تنها اکتفا نکردن به یک شخص و مدام از هر طرف کشور دنبال سوژه گشتن چون سوژه‌ها برای آنان می‌تواند چند روزی کسب درآمد رسانه‌ای تبلیغاتی داشته باشد.
پرسه زدن در اطراف محیط امن پیرامونی مردم یکی از اقدامات جریان‌های معاند مخصوصاً این خناسان مارک‌دار برای ناامن‌سازی یا ناامن جلوه دادن کشور است که یک نمونه آن تلاش می‌کردند فوت مرحوم مهرجویی و همسرش را نمونه‌ای از عدم ثبات امنیت در ایران برای اهالی هنر معرفی کنند،که الحمدلله رسوا شدند
این جماعت خناس دائم درحال رصد اتفاقات و مسایل ریز ودرشت است اما ذهن خود را معطوف به کشاندن حاشیه‌ها به متن برای طبیعی نمایش دادن اخبار کذب خود می‌باشد چون احساس می‌کند راه درامدزایی در وطن‌فروشی است.

گاهی برای عدم فراموشی برخی جنبش‌های شیطانی دست به اهدا جوایز بین‌المللی مثل نوبل به نرگس محمدی و جایزه دگرباشان به ربع پهلوی و جایزه ۱۷۰میلیون دلاری به مصی علینژاد توسط ناتو می‌زند.

گردانندگان شبکه‌های ماهواره‌ای خودشان می‌دانند تنها کشوری که همیشه مدافع حقوق زنان و حامی این جنسیت بوده جمهوری اسلامی ایران است لذا با تولید اخبار و تحلیل کذب سعی در خنثی کردن این تفکر از صحنه‌های جهانی هستند و برای فرار از ظلم‌هایی که سال‌های متمادی غرب نسبت به زنان روا داشته از این روش سعی در عدم پاسخگویی هستند و متاسفانه برخی در کشور خناسانه این لشکر شیطان را کمک می‌کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark