داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:
حماسه انتخابات باید مکمل قدردانی از شهیدجمهور باشد
کد مطلب: ۷۶۳۸۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۰۵
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند حماسه انتخابات باید مکمل قدردانی از شهیدجمهور باشد و مردم به عشق این شهید عزیز به پای صندوق‌های رأی بروند.
حماسه انتخابات باید مکمل قدردانی از شهیدجمهور باشد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی جهان‌شاهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: انتخابات عرصه باشکوه مردم‌سالاری دینی در نظام اسلامی است. ما در حالی در شرایط انتخابات قرار گرفتیم که شرایط آمادگی آن را نداشتیم و در کشور دچار زلزله سیاسی شدیم و یک شخصیت خدمتگزار و مغتنم و ارزشمند را که راه نورانی و مسیر مهمی را شروع کرده بود از دست دادیم.

وی افزود: وجود نازنین شهید جمهور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و این بزرگوار در پایان یک‌چهارم پایانی مأموریت خودشان به همراه جمعی از بزرگواران به شهادت رسیدند

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شرایط انتخابات درحالی‌که شاید آمادگی کافی برای این عرصه را نداشتیم اینکه تکلیف و وظیفه ما در عرصه انتخابات چیست سؤال بسیار مهمی است که پاسخ به او در شرایط فعلی بسیار حیاتی است مقام معظم رهبری در مراسم ارتحال حضرت امام یک کد طلایی در خصوص مسئولیت ما در عرصه انتخابات دادند که حماسه انتخابات مکمل باشد مکمل حماسه بزرگ مردم در قدردانی شهید رئیسی باشد.

وی ادامه داد: این حرف ابعاد مختلف باید به آن تحمل کرد و فکر کرد چگونه انتخابات بشود حماسه انتخابات مکمل حماسه قدردانی و بدرقه آقای رئیس‌جمهور عزیز و محبوب ما شهید آیت‌الله رئیسی باشد.

وی تأکید کرد: مردم چرا برای آقای رئیسی چنین حماسه‌ای را خلق کردند که همچون تشییع حاج‌قاسم بود و مقام معظم رهبری این ماجرا را تحلیل کردند و فرمودند که مردم برای حاج‌قاسم به خیابان آمدند؛ اما یک فرقی بین تشییع شهادت حاج‌قاسم و شهید رئیسی بود فرقش این است که حاج‌قاسم مأموریت و مسئولیت اقتصادی در این کشور نداشت مأموریت حاج‌قاسم حفظ امنیت بود و شهید رئیسی کسی بود که مأموریت اقتصادی و فرهنگی معیشت و سفره مردم مسئولیت آن بر عهده ایشان بود.

وی افزود: شهید رئیسی ولی در انجام خدمت کوتاهی نکرد و کسانی که انتقاد داشتند؛ ولی رأی ندادند باز هم شرکت کردند و حلالیت طلبیدند.

جهانشاهی تصریح کرد: شهید رئیسی خستگی‌ناپذیر از همه زندگی‌اش گذشت و همه جهان عزادار این شهید بزرگوار شد و حماسه قدردانی اتفاق افتاد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جهانشاهی ادامه داد: شاخص‌ترین ویژگی‌های شهید رئیسی اخلاص، مجاهدت، تلاش‌گری، خستگی‌ناپذیری، فسادناپذیری و خدمتگزاری به مردم بود. وی از جمیع جهات صفات مثبت را در خود جمع کرده بودند در واقع یک الگوی تمام‌نمای انقلابی و ولایت‌پذیری بود.

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که حماسه انتخابات مکمل قدردانی شهید جمهور باشد یعنی مردم به عشق شهید رئیسی به‌پای صندوق‌های رأی بروند و باتوجه‌به اینکه طبق نظرسنجی‌ها بالا رفته از همه مردم انتظار می‌رود مشارکت حداکثری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: شهید رئیسی رئیس‌جمهور مغتنم که لحظه‌لحظه حضورش سود و فایده بود و انتظار ما را از انتخاب رئیس‌جمهور بالا برد و باید کسی را انتخاب کنیم که در تراز انقلاب اسلامی ایران باشد.
مقام معظم رهبری دولت شهید رئیسی را شایسته این می‌داند که به دولت تراز و شاخص تبدیل شود و شخص شهید رئیسی را رئیس‌جمهور شاخص معرفی کردند.

وی افزود: شهید رئیسی در این سه سال به‌اندازه ۲۰ سال فعالیت و تلاش کرد و شهید رئیسی را باید مستند و مستدل به مردم معرفی کرد با نگاه قدردانی از شهید رئیسی باید رأی بدیم و باید با هر ابزاری با مردم تبیین و روشنگری کرد ما به فردی برای ریاست‌جمهوری نیاز داریم که مثل شهید رئیسی دور از اشرافی‌گری باشد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark