داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۷
 
راز جنایت هولناک خلبان شهرکی
ناگفته‌هاي قاتل خون آشام خلبان شهرکی و همسرش / پشت پرده بی سابقه ترین جنایت چند سال اخیر فاش شد
کد مطلب: ۵۳۴۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۵
اوشیدا:امروز با حضور قاتل خانواده شهركي در آگاهي تهران بزرگ پشت پرده اين جنايت فاش شد.جنايتي كه در چند سال گذشته بي سابقه عنوان شده.شايد خواندن اين خبر براي افراد ناخوشايند باشد.
ناگفته‌هاي قاتل خون آشام خلبان شهرکی و همسرش / پشت پرده بی سابقه ترین جنایت چند سال اخیر فاش شد

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:طبق اطلاعات به دست آمده از جزييات پرونده، قاتل به هويت مرتضي متولد سال ۱۳۵۴، روز حادثه با يك قبضه كلت كمري و يك قبضه چاقو سنگي و يك نوار چسب وارد منزل مرحوم شده است.
پس از گذشت چند دقيقه، قاتل كلت را در آورده و سمت خانواده شهركي نشانه مي‌رود و باتهديد، زن و شوهر را وادار به بستن دست و پاي يكديكر توسط نوار چسب مي‌كند.
به دنبال اين موضوع قاتل هر دو نفر را به داخل اتاق شمالي منزل برده و در جلوي چشمان زن، همسرش را با چاقو سر مي‌برد به طوري كه خون به ديوار اتاق خواب مي‌پاشد.
پس از آن قاتل براي اينكه خيالش از فوت منصور شهركي راحت شود چندين چاقو نيز به پهلوي متوفي وارد مي‌سازد.
با قتل اين خلبان سابقه دار متهم به سراغ همسر متوفي رفته و اين بار گردن زن براي اينكه از پاشيدن خون جلوگيري كند، روبه پايين اقدام به بريدن گردن مي‌كند.
در نهايت اين خون آشام در حالي كه فكر مي‌كرد تمامي سرنخ ها را از بين برده است با برداشتن تنها يك عابر بانك متعلق به منصور شهركي از خانه خارج شده و متواري مي‌گردد.
امروز نيز رييس پليس آگاهي تهران با حضور در جمع خبرنگاران، اين قتل را يكي از وحشتناك ترين قتل‌هاي تهران خواند و مدعي شد كه اين جنايتكار زماني كه تحت نظر از سوي پليس بود، بازهم قصد انجام چنين جنايت‌هايي را در سطح شهر تهران داشته كه با دستگيرش كارش به اتمام مي‌رسد.
لازم به ذكر است كه متهم به تمامي خبرنگاران عنوان داشته كه تنها علت اين جنايتش سرقت از منزل منصور شهركي بوده و از گذشته نيز هيچ گونه رابطه آشنايي با مرحوم نداشته است ولي نوع قتل و اقدام اين ورزشكار قاتل موضوع ديگري را تداعي مي‌كند كه هنوز ناشناخته است.

Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگارن جوان
    عکاس :