داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:
شهیدجمهور تراز مسئولیت را در سطح جهانی ارتقا داد
کد مطلب: ۷۶۳۸۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۱۵
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با مشارکت و حضور پرشور مردم بصیر ایران اسلامی در صحنه انتخابات، به‌زودی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در تراز تمدن اسلامی به جهان معرفی خواهد شد.
شهیدجمهور تراز مسئولیت را در سطح جهانی ارتقا داد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، رضا شریفی در همایش بزرگ انتخابات مظهر روشنگری و حماسه حضور ملی که با حضور فرمانداران، بخشداران، معتمدین، دانشجویان و جمعی از مردم منطقه سیستان در دانشگاه زابل برگزار شد، بیان کرد: شهید جمهور تراز مسئولیت در انقلاب اسلامی را در حد جهانی ارتقا داده و سبب شده جهان به احترام شهید رئیسی کلاه از سر بردارد.

وی خطاب به نخبگان، جوانان، دانشجویان و اساتید دانشگاه بیان کرد: باید بدانیم چرا جمهوری اسلامی در تراز بین‌المللی برای سیاستمداران و سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی به‌عنوان یک هدف ویژه به شمار می‌رود.

معاون استاندار تصریح کرد: در هیچ کشوری تحولات آن کشور از جمله تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برای ابرقدرت‌های جهان مهم نیست؛ اما ایران اسلامی به‌صورت مستمر توسط سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای دیگر رصد می‌شود.

وی افزود: دشمن به دنبال ایجاد فاصله و شکاف نسلی بین نسل‌های مختلف است که این جنگ نرم یک تهدید راهبردی جدی است.

شریفی ادامه داد: جمهوری اسلامی پرچم‌دار شعار حامی مستضعفان، مظلومان و ستمدیدگان جهان است چرا که این گفتمان انقلاب و امامین انقلاب است و ما برای این موضوع هزینه‌های زیادی مانند شهیدان بزرگواری را داده‌ایم و نتیجه آن گفتمان مقاومت در منطقه شده است.

وی با بیان اینکه چند سال پیش‌طرح خاورمیانه جدید، عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و ظهور و بروز داعش در منطقه مطرح شد، تصریح کرد: برخلاف تصوراتی که دشمن داشت امنیت، جهش تولید و توسعه با مشارکت مردم اتفاق افتاد و دشمن در رسیدن به خواسته‌هایش ناکام ماند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بصیرت مردم، ولایت‌پذیری و روحیه ایثار گفتمان انقلاب را تشکیل داده‌اند که همین‌ها سبب شده اکنون در جهان تبدیل به الگو شویم.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی اکنون تمدن‌ساز شده است، بیان کرد: باید برای این موضوع به خود ببالیم که در طرف درست تاریخ ایستاده‌ایم البته هزینه این ایستادگی و مقاومت به‌مراتب از سازش و پذیرش زورگویی کمتر است.

شریفی اظهار کرد: اعلام شد که جنگ هزاره سوم جنگ آب است؛ اما باید بدانیم این جنگ، جنگ تمدن‌ها و گفتمان‌ها است.

وی بیان کرد: سه اقدام راهبردی رهبر معظم انقلاب از جمله نامه به دانشجویان اروپایی، بیانیه گام دوم انقلاب و نامه اخیر رهبر معظم انقلاب به دانشجویان اروپایی و آمریکایی دشمنان را غافلگیر کرد چرا که دشمنان به دنبال ایجاد فاصله و شکاف نسلی بین نسل‌های مختلف بودند؛ اما این اقدام حکیمانه رهبر معظم انقلاب تهدید را تبدیل به فرصت کرد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: دشمن تصور می‌کند نسل جوان در جمهوری اسلامی می‌تواند مبدأ و مقصد فروپاشی در ایران باشد چرا که متصور است ذهن جوانان و نوجوانان را با فضای مجازی دست‌کاری کرده است.

وی گفت: این اقدامات راهبردی رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) سبب شد بیداری اسلامی اکنون به بیداری جهانی تبدیل شود، همچنین تبیین گفتمان مقاومت یک تولد مقتدرانه از نظم نوین جهانی بوده است.

️شریفی خاطرنشان کرد: در ۲ سال گذشته باوجوداینکه کمبودهایی در حوزه‌های مختلف وجود داشت پروژه‌های بزرگی در سیستان و بلوچستان شروع شده و این امر نشان‌دهنده این است که مدیران، کارگزاران و مردم قدر یکدیگر را می‌دانند.

وی افزود: ما انتخابات مجلس را ذیل چهار رکن ابلاغی مقام معظم رهبری، رقابت، سلامت، مشارکت و امنیت طیب‌وطاهر برگزار کردیم و ستاد انتخابات در حوزه اجرا و نظارت مستقل است که اقتدار و استقلالمان را نشان دادیم و من از نخبگان، ستاد انتخابات، هیئت نظارت، آموزش‌وپرورش بزرگان و ریش‌سفیدان، دانشگاهیان تشکر می‌کنم.

شریفی تصریح کرد: سیستان و بلوچستان در مسیر پیشرفت خودش و پیشرفت اقتصادی با استفاده از ظرفیت نخبگان که یک مسیر ریل‌گذاری منطبق بر تجربیات گذشته و علم امروز و دانش‌بنیان به لطف خدا ادامه خواهیم داد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark