داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان کرد؛
تربیت دانش آموزان مسئولیتی است مشترک بین خانه و مدرسه/ حمله ترکیه به سوریه باعث قدرت گرفتن تروریست ها می شود
کد مطلب: ۶۸۱۹۲
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
امام جمعه نیمروز گفت؛ از عموم مردم ولایی سیستان برای شرکت در یادواره سردار شهید لک زایی، شهدای وحدت، خدمت و امنیت و شهدای شهرستان دعوت می شود.
تربیت دانش آموزان مسئولیتی است مشترک بین خانه و مدرسه/ حمله ترکیه به سوریه باعث قدرت گرفتن تروریست ها می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته با اشاره به دیدار امام خامنه ای با نخبگان اظهار داشت: حضرت آقا در دیدار با نخبگان فرمودند به نخبگی قانع نباشید باید مرزهای دانش و فن آوری را پیش ببرید پیشرفت کشور در گرو نگاه انقلابی نخبگان است، در کشور شرایطی فراهم شده که استعدادهای جوان و نخبه بروز و ظهور پیدا کنند، ایجاد زمینه و زیرساخت های کافی برای ظهور و رشد نخبگان از وظایف دولت است.

وی بیان داشت: هفته پیوند اولیا و مربیان بهترین و مناسب ترین فرصت برای فراهم کردن زمینه های تحقق همکاری و هم دلی میان خانه و مدرسه است، مسئولیت تربیتی فرزندانمان به عهده مدرسه یا پدر و مادر به تنهایی نیست بلکه مسئولیتی است مشترک بین خانه و مدرسه.

امام جمعه نیمروز گفت؛ هفتمین یادواره و سالگرد سردار شهید حاج حبیب لک زایی و شهدای وحدت، خدمت و امنیت و شهدای شهرستان نیمروز پنج شنبه همین هفته در محل گلزار شهدای رسول اکرم شهر ادیمی برگزار می شود و از عموم مردم ولایی سیستان برای شرکت در این مراسم دعوت می شود.

حجت الاسلام والمسلمین راشکی با اشاره به هفته ملی کودک ابراز کرد: اهمیت دوران کودکی و نقش آن در شکل گیری شخصیت کودکان باید برجسته شود، قرار است ما کودکانی را پرورش دهیم که ۳۰ سال آینده مسئولیت های اصلی جامعه را بر عهده بگیرند.

خطیب نماز جمعه نیمروز بیان داشت: لشکر کشی ترکیه به خاک سوریه نقض آشکار حقوق بین الملل و قطعنامه های شورای امنیت است حمله ترکیه باعث قدرت گرفتن دوباره تروریست ها در شمال سوریه می شود، ترکیه با این اقدام خود به بی ثباتی در منطقه دامن می زند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark