داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یکی از سران طوایف اهل‌سنت شهرستان زابل:
برخوردهای دوگانه مدعیان زن زندگی آزادی، ضد زن است
کد مطلب: ۷۵۲۳۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۲
یکی از سران طوایف اهل‌سنت شهرستان زابل گفت: برخوردهای دوگانه کسانی که مدعی شعار زن، زندگی، آزادی هستند پذیرفتنی نیست.
برخوردهای دوگانه مدعیان زن زندگی آزادی، ضد زن است
غلام نبی روشندل هرمزی در گفتگو با اوشیدا بیان کرد: شهادت شهید شهرکی و همسرش شهیده نرجس صیاد را تسلیت و افراد کوردل که این اقدامات را انجام می‌دهند مخل امنیت برای شهر و برای مردم و کار و زندگی مردم هستند و به‌شدت این اقدام تروریستی را محکوم می‌کنیم.

وی افزود: وقتی کوردلان و تروریست‌ها چنان عقده‌ای از شهید شهرکی داشتند که فکر این را نکردند همراه او یک زن است و باز هم به ایشان حمله کردند، اینان همان افرادی هستند که شعار آزادی زنان را می‌دادند.

و ی خاطرنشان کرد: مدعیان حقوق زن و آزادی بیان در برابر هدف قراردادن یک زن سکوت اختیار کردند و به‌راحتی از کنار آن گذشتند بدیهی است این برخوردهای دوگانه از این جماعت پذیرفتنی نخواهد بود چرا که خودشان برای مقام زن که هیچ حتی برای جان زن هم رحمی ندارند.

روشندل هرمزی تصریح کرد: خداوند بهشت برین نصیب شهید شهرکی و همسر ایشان کند، از این دو شهید گران‌قدر دو یادگار باقی ماندند کودکانی که بی‌گناه یتیم شدند و ما افتخار می‌کنیم به بانوی شهیده‌ای که سال‌ها شهید شهرکی را در سخت‌ترین شرایط خدمتی زندگی همراهی کرد و فرزندانی سالم رو تربیت کرد و تحویل جامعه داد.

وی تأکید کرد: رئیس آگاهی سراوان درحالی‌که با خانواده‌اش در یکی از خیابان‌های شهرستان در حال تردد بودند، ناجوانمردانه ترور شدند و این اقدام کاملاً محکوم است.

وی با اشاره به اقدام تروریستی کوردلان داعشی در ترور فرمانده آگاهی شهرستان سراوان سرهنگ شهید علیرضا شهرکی و همسرش ادامه داد: ضمن محکوم‌کردن این اقدام از مراجع قضایی و دستگاه‌های امنیتی درخواست می‌کنیم تا به‌زودی انتقام عوامل ترور این افراد که مدافع امنیت کشورند را به سزای عملشان برسانند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark