داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۱
 
حجت الاسلام مجتبی عزیزی در خطبه های نماز جمعه زابل بیان کرد:
نسخه نجات بخش فلسطین فقط مقاومت است ولاغیر/سازش جواب نمیدهد
کد مطلب: ۷۴۳۳۹
تاریخ انتشار:جمعه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸
حجت الاسلام والمسلمین عزیزی گفت:نسخه نجات بخش فلسطین فقط مقاومت است ولاغیر، هیچ نسخه دیگری هرگز جواب نخواهد داد و امکان ندارد. اگر دیپلماسی و مذاکره و اگر سازش جوابگو بود تا به حال می باید جواب می داد.
نسخه نجات بخش فلسطین فقط مقاومت است ولاغیر/سازش جواب نمیدهد
به گزارش اوشیدا، حجت‌الاسلام مجتبی عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه امروز زابل با قدردانی از حضور با شور و شعور مردم  در راهپیمایی روز جهانی قدس،پس از توصیه و سفارش به رعایت تقوا و حدود الهی بیان نمودند: بیان کرد:
استغفار درهای رحمت الهی را به روی ما باز خواهد کرد. در واپسین های باقی مانده ماه مبارک رمضان قدر این لحظات عزیز را بدانیم. ماه مبارک رمضان در حال اتمام است و تا برچیده شدن این سفره مبارک دو سحر فاصله داریم. در این واپسین های باقی مانده عزیزانم را به استغفار توصیه می کنم که استغفار درهای رحمت الهی را به روی ما باز خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: استدعا دارم برای تشنگی دشت سیستان در این فرصت باقی مانده دعا کنید. دعای دلهای شکسته کشاورزی که هیچ نکاشت و هیچ برداشتی نکرد نزد خدا عزیز است در این فرصت آنهایی که محاسن سفید دارند محاسن شان را واسطه قرار دهند و آنهایی که بچه معصوم شیرخوار دارند بچه را واسطه قرار دهند و از خدای متعال طلب نزول رحمت کنند.

مجتبی عزیزی در ادامه بیان نمودند: روزی صهیونیست ها شعار می دادند که حدود ما از نیل تا فرات است، امروز در بخشی از سرزمین فلسطین دور خودشان دیوار می کشند، یک روزی صهیونیست ها چند کشور مسلمان را در شش روز هزیمت کردند. امروز گردان های عزالدین قسام، حماس، جهاد اسلامی در غزه محاصره شده هر نقطه از اسرائیل را که اراده کند هدف موشک های خودش قرار می دهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پرچم عاشورا پرچم حرکت به سمت تعالی به قیمت سعادت است افزود: این اتفاق چگونه رقم خورد؟ و چطور ما امروز در یک نقطه ای قرار گرفتیم که از جهات مختلف اسرائیل را در محاصره کامل قرار دادیم؟ آغاز ماجرا با ظهور یک پیرمرد سید عالم فقیه بود که آمد پرچمی را که روز عاشورا یزیدیان به زعم خودشان آن پرچم را به زمین زدند بلند کرد. پرچم عاشورا پرچم و فلسفه مقاومت است.

امام جمعه شهرستان زابل گفت: رهبری داهیانه امام خمینی رحمه الله و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و پیروی عالمانه و با بصیرت مردم از این دو نور نیر و اندیشه پاک، وحدت البته بر محور مقاومت و بر اساس نظریه مقاومت و نه بر اساس نظریه انفعال امروز ما را به اینجا رسانده است.

وی در ادامه افزود: فلسفه مقاومت، امت واحد را بر اساس نظریه مقاومت آنهم مقاومت فعال، قوی، مقتدر و از روی بصیرت و پیروی از رهبر می خواهد. برادران و خواهران عزیز شک نکنید صهیونیزم جهانی در تبدیل شدن به یک خاطره تلخ در زباله دان تاریخ است.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی در ادامه به اینکه نسخه نجات بخش فلسطین فقط مقاومت است ولاغیر…عنوان کرد: قدر این وحدت را بدانید. قدر جبهه مقاومت را بدانید. نسخه نجات بخش فلسطین فقط مقاومت است ولاغیر… هیچ نسخه دیگری هرگز جواب نخواهد داد و امکان ندارد. اگر دیپلماسی و مذاکره و اگر سازش جوابگو بود تا به حال می باید جواب می داد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark