داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۶
 
میرلشکری خبر داد:
87 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی به صورت سیار و ثابت در شهرستان زابل
کد مطلب: ۳۳۳۸۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۰
مدیرکمیته امداد امام خمینی زابل خبر داد: جشن معنوی و ملی عاطفه‌ها روزهای 16، 17 و 18 مهرماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در شهرستان زابل آغاز می‌شود.
87 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی به صورت سیار و ثابت در شهرستان زابل
مهدی میرلشکری مدیر کمیته امداد شهرستان زابل ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس و باز گشایی مدارس و سنگرهای علم و تربیت گفت: در آستانه بازگشایی مدارس به منظور جذب و مشارکت بیش از پیش مردم برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی همت کنیم.

میر لشکری نحوه استقرار پایگاهها را این چنین بیان کرد: برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی به صورت سیار و ثابت می باشد که تعداد سیزده پایگاه ثابت و تعداد هفتاد و پنج پایگاه سیار در میادین شهر، مراکز نیکوکاری و پایگاههای کمیته امداد مستقر می‌شوند.

میر لشکری ادامه داد: در 16و17و18 مهر ماه جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم عزیز و دلسوز سیستان به نیازمندان با همکاری صدا و سیما، آموزش و پرورش و نیروی مقاومت بسیج انجام می شود.

مدیر کمیته امداد زابل بیان داشت: سال گذشته بالغ بر یک میلیارد و هشتصد و هشتاد و سه میلیون و هفتصد و نه هزار و 200 ریال جمع آوری شده است.

میر لشکری در خصوص تخصیص کمک ها مردمی افزود: از این کمک های جمع آوری شده میزان هفتاد درصد در راستای شاخص های آموزشی و  سی درصد هم در دیگر زمینه ها استفاده گردید.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark