داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرعامل آبفازابل:
علت افت فشار و قطع آّب آَشامیدنی روستاهای سیستان چیست؟
کد مطلب: ۷۵۰۶۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸
مدیرعامل آبفا زابل گفت: با توجه به عملیات اجرایی انتقال بارج آّ‌خام تصفیه خانه روستایی به نقاط عمیق‌تر چاه‌نیمه آّ روستاهای منطقه سیستان دچار افت فشار و قطعی آب شده است.
علت افت فشار و قطع آّب آَشامیدنی روستاهای سیستان چیست؟
به گزارش پایگاه‌خبری‌اوشیدا، با توجه‌به کاهش‌سطح آب چاه‌نیمه‌ها، عملیات اجرایی انتقال بارج تامین آب خام تصفیه خانه شماره یک آب روستایی به نقاط عمیق‌تر چاه‌نیمه، جهت افزایش برداشت و رفع کمبود آب شرب روستاهای سیستان، از ظهر امروز آغاز و همچنان ادامه دارد.

امید حسینی مدیرعامل آبفا سیستان در گفتگوباخبرنگار اوشیدا بیان کرد: با توجه به کاهش سطح و عمق آب مخازن چاه نیمه یک و سه، به جهت جلوگیری از بروز مشکل در بلند‌ مدت، عملیات اجرایی جابجایی بارج برداشت آب خام به نقاط عمیق‌تر چاه نیمه، ایجاد مخزن برداشت جدید و پدافندی و همچنین عملیات اجرایی ساخت جاده دسترسی، ساخت بارج و نصب در چاه نیمه ۳ از ظهر امروز آغاز شده و در حال حاضر که در نیمه شب جمعه قرار داریم همچنان ادامه دارد.

وی افزود: مشکل افت فشار آب در مناطق روستایی به مدت چند روز ادامه خواهد داشت و در این مدت تا زمان پایداری آب شرب ، آبرسانی تانکری، توزیع آب بسته بندی، نصب شیر برداشت در محل ساختمان اداری در دستور کار قرار خواهد داشت.

حسینی خاطرنشان کرد: با انجام عملیات‌های مذکور، میزان برداشت آب از چاه‌نیمه ها به حداکثر ظرفیت خواهد رسید.

مدیرعامل آبفا سیستان ضمن عذر خواهی از شهروندان و روستاییان عزیز بابت مشکل پیش آمده گفت: از دهیاران و اعضای شورای روستاها درخواست می‌شود تا در صورت مواجه با مشکل افت فشار جهت هماهنگی ارسال تانکر آب‌رسانی به روستاها با شماره تماس ۱۲۲ تماس بگیرند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark