داخلی آرشيو گفتگو صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار هیرمند؛
تنها یک جایگاه سوخت سهم ۶۸ هزار شهروند هیرمندی/سهمیه پمپ بنزین هیرمند افزایش یافت
کد مطلب: ۷۴۸۰۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵
میثم برازنده گفت: در پی مطالبات و گلایه شهروندان هیرمند سهمیه سوخت این شهرستان افزایش یافت.
تنها یک جایگاه سوخت سهم ۶۸ هزار شهروند هیرمندی/سهمیه پمپ بنزین هیرمند افزایش یافت
میثم برازنده فرماندار هیرمند با توجه به مشکلات جایگاه سوخت رسانی شهر دوستمحمد در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: با توجه به جمعیت ۶۸ هزار نفری شهرستان هیرمند با مساحت ۱۱۰۰ کیلومتر، این جایگاه پاسخگوی نیاز مردم شهرستان نمی‌باشد و شرایط فعلی این جایگاه در شأن مردم مرزدار هیرمند نیست و باید این موضوع به صورت جدی مورد اهتمام مسئولین قرار گیرد. 

برازنده افزود: فاصله نزدیک ترین پمپ به شهر دوستمحمد حداقل 40کیلومتر میباشد لذا همین موضوع باعث می گردد تردد مردم به مخاطره بیفتد به همین دلیل می طلبد مسئولین امر توجه ویژه ای به این موضوع نموده و در راستای مطالبات مردمی اقدامات اثرگذاری انجام دهند. 
 
وی تصریح کرد: با توجه به فضای نامناسب جایگاه دوستمحمد، انتظار میرود ستاد مبارزه و قاچاق کالا و ارز استان، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان و سایر مسئولین تاثیرگذار در این حوزه با قید فوریت موضوع مذکور را بر مبنای توسعه جایگاه فعلی  یا احداث جایگاه جدید در سطح شهر دوست محمد در دستور کار قراردهند و در کمترین بازه زمانی روند اداری و اجرایی آن را به سرانجام برسانند تا مردم طعم شیرین خدمت مسئولین را بچشند.  

فرماندار شهرستان هیرمند تاکید کرد: با توجه به مشکلاتی پیرامون کدینگ کارت سوخت برخی از شهروندان پیرو مذاکرات صورت گرفته با مسئولین شرکت نفت از این به بعد بجای روزانه ۱۰۰۰لیتر،کارت جایگاه به میزان ۳۰۰۰لیتر برای ارائه به شهروندان شارژ خواهد شد.  

برازنده ادامه داد: موضوع توسعه جایگاه فعلی توسط مدیرعامل محترم شرکت پخش ملی فرآورده های نفتی منطقه زاهدان پیگیری گردیده و همچنین در راستای پیگیری مطالبات مردم درخواست احداث جایگاه جدید از طریق  ستاد قاچاق کالا و ارز استان و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ای زاهدان منعکس تا در کارگروه استانی مطرح و رسیدگی و تا حصول نتیجه پیگیری گردد. 
خبرنگار و سردبیر:فرشته عسکری
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark