داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی
امتیاز مثبت 
۲
 
هفته ناجا از ۲۷ مهر آغاز می‌شود
کد مطلب: ۷۱۷۴۷
تاریخ انتشار:شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۴
رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا اعلام کرد: شروع هفته نیروی انتظامی در سال ۹۹ از ۲۷ مهر تا دوم آبان ماه خواهد بود.
هفته ناجا از ۲۷ مهر آغاز می‌شود
به گزارش  اوشیدا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سیداحمد خسروی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر به دوستداران اهل بیت (ع) گفت: برنامه‌های امسال هفته نیروی انتظامی از ۲۷ مهر ماه آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برنامه ریزی در خصوص برنامه‌های هفته ناجا زمانی انجام گرفت که هنوز مشخص نبود به دلیل شیوع کرونا راهپیمایی عظیم اربعین برگزاری نخواهد شد.

سرهنگ خسروی ادامه داد: هیئت رئیسه نیروی انتظامی با توجه به تقارن ایام اربعین و هفته ناجا تصمیم گرفتند که برگزاری برنامه‌های هفته ناجا با چند روزی تأخیر صورت گیرد تا با توجه به مأموریت اربعین که هر ساله متولی آن نیروی انتظامی است تداخل در ماموریت‌ها نباشد و هر دو برنامه مراسم اربعین و هفته ناجا به خوبی برگزار شود.

رییس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا گفت: با توجه به تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا مراسم راهپیمایی اربعین امسال برگزار نخواهد شد و بنابر تصمیمات اتخاذی، هفته ناجا طبق زمان گفته شده شروع و پایان خواهد یافت.

انتهای پیام/ا
Share/Save/Bookmark