داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
افزایش ۴۰۹ هزار تومانی سکه؛ دلار بدون تغییر+ قیمت‌ها
کد مطلب: ۷۲۴۶۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹
قیمت سکه با افزایش ۴۰۹ هزار تومان به ۱۲ میلیون و ۵۵۱ هزار تومان رسید و دلار هم بدون تغییر ماند؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۱۵ هزار تومان نسبت به روز گذشته گران‌تر شد.
افزایش ۴۰۹ هزار تومانی سکه؛ دلار بدون تغییر+ قیمت‌ها

به گزارش  اوشیدا به نقل از  راه دانا؛ قیمت انواع سکه امروز روند افزایشی داشت و طلا هم نسبت به روز گذشته گران‌تر شد.

نرخ انواع ارز مانند چند روز گذشته دارای نوسان اندک است و دلار به‌عنوان شاخص این بازار فعال در کانال ۲۵ هزار تومان خودش را تثبیت کرده است.

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم‌اکنون نسبت به روز گذشته ۴۰۹ هزار تومان رشد قیمت داشت و ۱۲ میلیون و ۵۵۱ هزار تومان به فروش رفت. سکه طرح قدیم با هم با ۱۰۰ هزار تومان رشد به ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

نیم‌سکه امروز با رشد ۸۰ هزار تومانی ۶ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و ربع‌سکه یا افزایش ۲۰ هزارتومانی، ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان معامله شد. سکه یک گرمی هم ۹ هزار تومان رشد قیمت را برای امروز ثبت کرد.

هر انس طلا در بازارهای جهانی یا یک دلار و ۴۲ سنت افزایش ۱۸۶۴ دلار و ۸ سنت خریدوفروش شد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم‌اکنون با ۱۵ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز به یک میلیون و ۱۴۴ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار با ۲۰ هزار تومان رشد به یک میلیون و ۵۲۶ هزار رسید.

نرخ هر دلار آمریکا هم‌اکنون در بازار ارز ۲ تومان رشد نسبت به روز گذشته داشت و به ۲۵ هزار و ۵۹۷ تومان و هر اسکناس یورو ۸۹ تومان کاهش ۳۱ هزار تومان قیمت خورد.

 انتهای پیام

Share/Save/Bookmark